PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk 870T

Mikroskop Levenhuk 870TMikroskop Levenhuk 870T
Kód zboží: 24613
Tento trinokulární biologický mikroskop se používá v různých zdravotnických laboratořích ke klinickému výzkumu v dermatologii, biochemii, cytologii, hematologii atd..
Cena s DPH21000 Kč
Cena bez DPH17355 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Levenhuk 870T je spolehlivý biologický trinokulární mikroskop, který lze použít k pozorování v jasném iv temném zorném poli . Běžně se používá v různých zdravotnických laboratořích ke klinickému výzkumu v dermatologii , biochemii , cytologii , hematologii a pod .. Díky trinokulární konstrukci hlavice je možné tento model pomocí digitálního fotoaparátu připevněného k okuláru proměnit v digitální mikroskop . Hlavice mikroskopu má sklon 30 stupňů a je možné ji otáčet o 360 stupňů kolem vlastní osy . Čtyři objektivy na revolverovém nosiči , Köhlerová osvětlení , nastavení clony apertury a zorného pole dělají z tohoto mikroskopu vynikající nástroj pro seriózní pozorování .
Pracovní stolek ( s rozměry 140x155 mm , 5,5 x 6,1 palce ) se pohybuje ve dvou osách . Zaostření se provádí makrošroub a mikrošróbom , které zvedají nebo spouštějí samotný stolek , čímž preparát přibližují k objektivu nebo jej od objektivu oddalují . Oba systémy ostření mají plynulý pohyb v krocích po 25 mm ( 1 palec ) pro hrubé zaostření a 0,002 mm ( 0,00008 palce ) pro jemné zaostření .
V podstavci mikroskopu je instalována halogenová žárovka 6V 20 W s regulací jasu, která slouží jako zdroj osvětlení . Trinokulární mikroskop Levenhuk 870T je vybaven kondenzorem pro pozorování v tmavém poli, který lze použít po vysunutí Abbeova kondenzoru do nejvyšší polohy . Mikroskop pro pozorování v temném zorném poli se nejlépe hodí pro studium krevních a dalších biologických vzorků , které nelze pozorovat v jasném zorném poli . Otočením kroužku na osvětlovací jednotce dvakrát ve směru hodinových ručiček přejdete do režimu pozorování v temném zorném poli, otočením dvakrát zpět proti
směru hodinových ručiček se vrátíte do režimu pozorování v jasném zorném poli .

O pozorování v temném zorném poli
Po opuštění kondenzoru přejde většina světelných paprsků preparátem , aniž by změnily svůj směr , a utvoří dutý kužel . Jelikož se objektiv nachází uvnitř tohoto kužele , žádný z těchto paprsků není nasměrován na čočku objektivu . Uvnitř kužele zůstane a na čočce lze zaostřit pouze několik málo světelných paprsků, které se při průchodu preparátem soustředí na krycím sklíčku a vykreslí konečný obraz . Můžeme pozorovat pouze světlé části objektu proti tmavému pozadí , protože mají různé indexy odrazu, a při pozorování velkých vzorků lze spatřit pouze světlé okraje rozptylující světelné paprsky .

Technické parametry :

Zvětšení: 40 - 2000x
Hlavice: trinokulární
Okuláry : duální se širokým zorným polem PLAN WF 10x, PLAN WF 20x
Otočná hlavice : 4 objektivy
Objektivy: 4x, 10x , 40x , 100x PLAN
Povrchová úprava optiky : vícenásobná antireflexní vrstva na všech optických prvcích
Rozměry stolku v mm : 140x155 , pohyblivý podél dvou os
Zaostření: jemné - 0.002 mm silné - 25 mm
Osvětlení: halogenová žárovka 20W ( 220/110V )
Napájení : AC 220V 50 Hz
Záruka: 36 měsíců

Trinokulární mikroskopy
3-8 dni
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.