PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk D 870 T digitální

Kód zboží: 40030
Digitální trinokulární mikroskop Levenhuk D870 je výborný mikroskop, který je určen pro řadu oblastí, například pro medicínský a biologický výzkum. Využití najde tento mikroskop i pro forenzní a klenotnické studie.
Cena s DPH30550 Kč
Cena bez DPH25248 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Digitální trinokulární mikroskop Levenhuk D870 je výborný mikroskop, který je určen pro řadu oblastí, například pro medicínský a biologický výzkum. Využití najde tento mikroskop i pro forenzní a klenotnické studie. Poslouží i sběratelům kuriozit a zajímavostí. Spolehlivý mikroskop nevyžaduje na sestavení ani používání žádné zvláštní schopnosti.
Možnosti mikroskopu rozšiřuje i výkonný digitální fotoaparát s rozlišením 8 Mpix. Postačí zapnout fotoaparát, na pracovní stolek položit preparát, zaostřit obraz a vše je připraveno! S pomocí mikroskopu můžete studovat objekty přímo na monitoru svého PC a zajímavé snímky uložit do své sbírky nebo pro budoucí použití Mikroskop nabízí zvětšení od 40x do 2000x a dodává se včetně čtyř objektivů: PLAN 4x, 10x, 40x a 100x - a dvou párů okulárů PLAN WF 10x a PLAN WF 20x se širokým zorným polem. Ten, kdo denně tráví hodiny pozorováním různých předmětů pod mikroskopem, jistě ocení binokulární uspořádání okulárů, které snižuje namáhání očí. Trinokulárnu hlavici lze otáčet o 360 stupňů kolem vlastní osy, což je velmi užitečná funkce, pokud provádíte výzkum nebo studiu ve skupině.

 

 

Technické parametry:

Hlavice: otočná trinokulární
Nosič: revolverový se ctyri objektivy
Digitální fotoaparát: 8Mpix
Okuláry:  PLAN WF 10x, PLAN WF 20x
Objektivy:  4x; 10x; 40x; 100x
Pracovní stolek: 115x125 mm, pohyblivý
Kondenzor: Abbeův s irisovou clonou
Instalační CD: se Levenhuk ToupView software a ovladači

Digitální mikroskopy
3-8 dni
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.