PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk digitální DTX 30

Kód zboží: 61020
Mikroskop Levenhuk digitální DTX 30 je moderní digitální mikroskop určen pro využití v různých oblastich a odvětvích, například v rádioelektronike, v klenotnictví, zoologii a biologii.
Cena s DPH1700 Kč
Cena bez DPH1405 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Pondělí 2.03
Preloader

Mikroskop Levenhuk digitální DTX 30 je moderní digitální mikroskop vybavený rozhraním USB disponující zvětšením v rozsahu 20-230x a vybaven digitálním fotoaparátem s rozlišením 2 Mpx, který umožňuje dělat - snímat fotografie a videozáznamy pozorovaných preparátů.

Mikroskop je určen pro využití v různých oblastich a odvětvích, například v rádioelektronike, v klenotnictví, zoologii a biologii.

Mikroskop disponuje systémem osvětlení o 8 bílých LED žárovkách s regulací jasu. Preparáty je možné pozorovat přímo na monitoru počítače. Mikroskop snadné použití. Umožňuje měření délkových rozměrů, ploch, úhlů a poloměrů studovaných preparátů. Mikroskop je kompatibilní se systémy Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.6-10.10.

V balení se nachází: mikroskop Levenhuk DTX 30 s kabelem USB 2.0, stativ, ochranné plastové krytky objektivu, software pro zpracování obrazu a uživatelská příručka.

Digitální mikroskopy
48 hodín
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.