PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk digitální DTX 90

Kód zboží: 61022
Digitální mikroskop Levenhuk digitální DTX 90 disponuje zvětšením od 10 do 300x, tento přístroj je vybaven snímatelným digitálním fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů.
Cena s DPH2470 Kč
Cena bez DPH2041 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Úterý 3.03
Preloader

Digitální mikroskop Levenhuk digitální DTX 90 disponuje zvětšením od 10 do 300x, tento přístroj je vybaven snímatelným digitálním fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů.

Mikroskop se dodává včetně speciálního stativu, stojanu s měřicí stupnicí (8 cm podél osy x, 7 cm podél osy y) a dvěma úchyty pro upevnění preparátu pod fotoaparátem. Tento USB mikroskop na profesionálním stativu má napájení přes port USB.

Co se týče optiky, mikroskop disponuje 8 vestavěnými bílými LED žárovkami s plynulou regulací jasu. Pozorování preparátů probíhá přímo na monitoru počítače, kde je možné snímání fotografií a videozáznamů.

Mikroskop umožňuje i měření délkových rozměrů, ploch, úhlů a poloměrů studovaných preparátů. Je jednoduchý na používání a kompatibilní se systémy Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.6-10.10.
V balení se nachází: mikroskop Levenhuk DTX 90 s kabelem USB 2.0, profesionální stativ, stojan mikroskopu s měřicí stupnicí, kalibrační stupnice, software pro zpracování obrazu, uživatelská příručka.

Digitální mikroskopy
48 hodín
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.