PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L

MLR2LC4
MLR2LF6
MLR2LM3
MLR2LS2
MLR2LZ5
Kód zboží: 69085
Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L nabízí pět atraktivních barev, kvalitní skleněnou optiku, ergonomický design a vynikající sadu příslušenství. V objednávce do poznámky uveďte barvu, které jste si vybrali: moonstone (šedá), pomeranč (jasně červená), limetka (zelená), azure (modrá) nebo ametyst (fialová).
Cena s DPH1900 Kč
Cena bez DPH1570 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Pondělí 2.03
Preloader

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L nabízí pět atraktivních barev, kvalitní skleněnou optiku, ergonomický design a vynikající sadu příslušenství. S mikroskopem Levenhuk Rainbow 2L se studium stane velmi zajímavým. Děti budou moci zkoumat mikrosvět a samy provádět skutečně vzrušující pokusy - a to je daleko zajímavější než samotné učení z učebnic. Dítě se má možnost naučit nové vědomosti o pokojových rostlinách a jejich struktuře, prozkoumat kočičí chlup a zjistit, jak se liší od lidského vlasu, může pozorovat různé mikroorganismy žijící v kapce akvarijní vody a provádět celou řadu dalších vzrušujících činností.

Mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L nabízejí zvětšení 40x-400x, které je pro první dětské biologické výzkumy zcela dostačující. Díky kombinovanému (hornímu i spodnímu) osvětlení, jsou tyto mikroskopy vhodné pro sledování průhledných, poloprůhledných i neprůhledných objektů. Tyto mikroskopy mají lehké, ale spolehlivé tělo vyrobeno z plastu. Každý mikroskop Levenhuk Rainbow 2L je dodáván s experimentální sadou Levenhuk K50.

Stylový a atraktivní mikroskop Levenhuk Rainbow 2L dokáže i nejošklivější hodinu biologie proměnit ve vzrušující výzkum. Tento mikroskop umožňuje dětem zjistit, z čeho se skládají věci kolem nich, studovat hmyz a rostliny, ověřit si, zda jogurt skutečně obsahuje živé organismy, a řadu dalších zajímavostí. Levenhuk Rainbow 2L je dodáván společně s experimentální sadou, což znamená, že mladý výzkumník může začít mikroskop hned používat.

V objednávce do poznámky uveďte barvu, které jste si vybrali: moonstone (šedá), pomeranč (jasně červená), limetka (zelená), azure (modrá) nebo ametyst (fialová).

Balení obsahuje: mikroskop, objektivy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF10x, pracovní stolek se svorkami, kotoučovou clonu, kondenzor, dva zdroje osvětlení s nastavením jasu (LED), síťový adaptér, 3 baterie AA, experimentální soupravu Levenhuk K50, návod k použití a záruční list.

Experimentální sada Levenhuk K50 obsahuje: uživatelskou příručku "Zábavní mikroskop. Pozorujeme mikrosvět", kleštičky, líheň pro žábronožky, Mikrotom, lahvičku s kvasnicemi, lahvičku s lepidlem pro vytváření vzorků, lahvičku s mořskou solí, lahvičku s vajíčky žábronožky, 5 preparátů připravených k použití , 5 čistých sklíček, pipetu a prachový kryt.

 

 

Technické parametry:

Hlavice: monokulární, otáčecí v rozsahu 360 °, náklon 45 °
Materiál optiky: optické sklo
Zvětšení, x: 40-400
Průměr tubusu okuláru, mm: 23,2
Okuláry: WF10x
Objektivy: 4х, 10х, 40х
Revolverový nosič: 3 objektivy
Pracovní stolek, mm: 90x90, se svorkami
Zdvih stolku pomocí zaostřovacího mechanismu, mm: 0-15, vertikální
Kondenzor: NA 0,65
Clona: kotoučová clona (6 otvorů)
Zaostření: hrubé
Materiál těla: plastik
Osvětlení: LED
Regulace jasu: ano
Napájení: 220V 50 Hz nebo 3 baterie АА
Typ světelného zdroje: LED 3-3,2V (horní a spodní osvětlení)
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.Mohou ho používat i děti starší 3 let.

Související produkty
Mikroskopická sada preparátů Levenhuk N 80 NGMikroskopická sada preparátů Levenhuk N 80 NG Mikroskopická sada preparátů Levenhuk N 80 NG

Sada preparátů a sklíček Levenhuk.

Kód zboží: 66686

Výrobca: Levenhuk

3-8 dni
Monokulární mikroskopy
Související produkty
3-8 dni
Dětské mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.