PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUS

MLR2LC43
MLR2LF69
MLR2LM37
MLR2LS27
MLR2LZ56
Kód zboží: 69091
Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS je velmi kvalitní a spolehlivý mikroskop pro studenty škol a univerzít.V objednávce do poznámky uveďte barvu mikroskopu, kterou jste vybrali z těchto pěti barev: moonstone (šedá), pomeranč (jasně červená), limetka (zelená), azure ( modrá) a ametyst (fialová).
Cena s DPH2660 Kč
Cena bez DPH2198 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Pondělí 2.03
Preloader

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS je zářivý a stylový mikroskop, který je logickým pokračováním série Levehnuk Rainbow 2L. Tento nový mikroskop spojuje výhody předchozí řady s novými užitečnými funkcemi. Mikroskop je vybaven dvěma osvětlovacími systémy. To znamená, že můžete pozorovat průhledné, poloprůhledné i neprůhledné mikroskopické preparáty.

Každý model je dodáván s experimentální sadou Levenhuk K50, která mladým badatelům pomůže s jejich prvními nezávislými pokusy a výzkumy. Hlavním rozdílem u tohoto nového mikroskopu je jejich vylepšená optika. Nabízí vyšší hodnoty zvětšení (až 640x) a mohou je tedy k serióznímu výzkumu používat i studenti biologie. Mikroskop je vybaven odpruženým objektivem - jeho konstrukce předchází případnému poškození iv případě, že se při zaostřování objektiv dotkne preparátu.

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS má spolehlivé kovové tělo - je známý svou dlouhou provozní životností iv případě intenzivního používání na univerzitách nebo v laboratořích. Disponuje moderním designem v pěti zářivých barvách. V objednávce do poznámky uveďte barvu mikroskopu, kterou jste vybrali z těchto pěti barev: moonstone (šedá), pomeranč (jasně červená), limetka (zelená), azure (modrá) a ametyst (fialová).

Svět kolem nás je plný úžasných věcí, které jsou lidskému oku nedostupné. Chcete-li spatřit všechny zázraky mikrokosmu, budete k pozorování potřebovat dobrý přístroj a právě k tomuto účelu je ideální Levenhuk Rainbow 2L PLUS .Tento mikroskop disponuje širokým rozsahem zvětšení od 64x do 640x. Umožňuje studovat rostliny a hmyz, sledovat mikroorganismy a zkoumat mince, zda na nich nejsou okem neviditelné škrábance, a řadu dalších zajímavostí. Sada mikroskopu obsahuje vše, co je potřeba na vstup do mikrosvěta. Levenhuk Rainbow 2L PLUS je dokonalou volbou pro zvídavé žáky a studenty biologie.

Balení obsahuje: mikroskop, objektivy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF10x, pracovní stolek se svorkami, kotoučovou clonu, kondenzor, dva zdroje osvětlení s nastavením jasu (LED), síťový adaptér, 3 baterie AA, experimentální soupravu Levenhuk K50, návod k použití a záruční list.

Experimentální sada Levenhuk K50 obsahuje: uživatelskou příručku "Zábavní mikroskop. Pozorujeme mikrosvět", kleštičky, líheň pro žábronožky, Mikrotom, lahvičku s kvasnicemi, lahvičku s lepidlem pro vytváření vzorků, lahvičku s mořskou solí, lahvičku s vajíčky žábronožky, 5 preparátů připravených k použití , 5 čistých sklíček, pipetu a prachový kryt.

 

 

Technické parametry:

Hlavice: monokulární, otáčecí v rozsahu 360 °, náklon 45 °
Materiál optiky: optické sklo
Zvětšení, x: 64-640
Průměr tubusu okuláru, mm: 23,2
Okuláry: WF10x
Objektivy: 4х, 10х, 40хs (pružinový)
Revolverový nosič: 3 objektivy
Pracovní stolek, mm: 90x90, se svorkami
Zdvih stolku pomocí zaostřovacího mechanismu, mm: 0-8, vertikální
Kondenzor: NA 0,65
Clona: kotoučová clona (6 otvorů)
Zaostření: hrubé
Materiál těla: kov
Osvětlení: LED
Regulace jasu: ano
Napájení: 220V 50 Hz nebo 3 baterie АА
Typ světelného zdroje: LED 3-3,2V (horní a spodní osvětlení)
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.

Související produkty
Mikroskopická sada preparátů Levenhuk N 80 NGMikroskopická sada preparátů Levenhuk N 80 NG Mikroskopická sada preparátů Levenhuk N 80 NG

Sada preparátů a sklíček Levenhuk.

Kód zboží: 66686

Výrobca: Levenhuk

3-8 dni
Monokulární mikroskopy
Související produkty
3-8 dni
Studentské mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.