PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk Rainbow 50 L

MLR50LBS2
MLR50LC4
MLR50LF6
MLR50LM3
MLR50LZ5
Kód zboží: 69098
Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L je spolehlivý vzdělávací mikroskop. Sada obsahuje vše potřebné pro první biologické pokusy. Zvětšení: 40-400x.
Cena s DPH3040 Kč
Cena bez DPH2512 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L představuje zářivý, stylový mikroskop. Je ideální pro začínající výzkumníky mikrosvěta i zkušené biologů. Tento mikroskop vám umožní pozorovat rostlinné a živočišné tkáně a dozvědět se více o jejich buněčné struktuře, sledovat živé mikroorganismy v kapce vody a provádět celou řadu dalších zajímavých aktivit.

Každý model je dodáván s experimentální sadou Levenhuk K50. Zkušení uživatelé ocení optiku nejvyšší kvality a špičkový výsledný obraz. Díky kombinovanému systému osvětlení je tento mikroskop vhodný na zkoumání průhledných, neprůhledných i poloprůhledných preparátů. Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L má lehké, ale spolehlivé plastové tělo.

Ve srovnání s jinými řadami nabízí mikroskop Levenhuk Rainbow 50L širší rozsah zvětšení. K dispozici je šest úrovní: 40x, 80x, 100x, 200x, 400x a 800x. Každý mikroskop se navíc dodává ve spolehlivém plastovém kufříku určeném pro ukládání a přepravu.

Součástí této řady je 5 stylových barevných designů - můžete si tedy snadno vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu. V objednávce do poznámky uveďte barvu mikroskopu, kterou objednáváte z následujících pěti barev: moonstone (šedobílá), pomeranč (jasně červená), limetka (zelená), azure (modrá) a ametyst (fialová).

Tato sada obsahuje vše, co by začínající výzkumník mohl potřebovat - v krabici najdete mikroskopické preparáty připravené k okamžitému pozorování i nástroje na přípravu svých vlastních preparátů.

V balení se nachází: mikroskop, objektivy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF10x, Barlowova čočka 2x, pracovní stolek se svorkami, kotoučová clona, ​​kondenzor, dva zdroje osvětlení s nastavením jasu (LED), síťový adaptér, 3 baterie AA, plastový kufřík, experimentální souprava Levenhuk K50, návod k použití a záruční list.

 
Experimentální sada Levenhuk K50 obsahuje: uživatelskou příručku "Zábavní mikroskop. Pozorujeme mikrosvět", kleštičky, líheň pro žábronožky, Mikrotom, lahvičku s kvasnicemi, lahvičku s lepidlem pro vytváření vzorků, lahvičku s mořskou solí, lahvičku s vajíčky žábronožky, 5 preparátů připravených k použití , 5 čistých sklíček,
pipetu a prachový kryt.

 
 
 Technické parametry:

Hlavice: monokulární, otáčecí v rozsahu 360 °, náklon 45 °
Materiál optiky: optické sklo
Zvětšení, x: 40-800
Průměr tubusu okuláru, mm: 23,2
Okuláry: WF10x
Objektivy: 4х, 10х, 40х
Revolverový nosič: 3 objektivy
Pracovní stolek, mm: 90x90, se svorkami
Zdvih stolku pomocí zaostřovacího mechanismu, mm: 0-11, vertikální
Kondenzor: NA 0,65
Clona: kotoučová clona (6 otvorů)
Zaostření: hrubé
Materiál těla: plastik
Osvětlení: LED
Regulace jasu: ano
Napájení: 220V 50 Hz nebo 3 baterie АА
Typ světelného zdroje: LED 3-3,2V (horní a spodní osvětlení)
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Monokulární mikroskopy
3-8 dni
Studentské mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.