PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk trinokulární MED 900 T

MLMED900T2
MLMED900T3
Kód zboží: 72773
Trinokulární mikroskop Levenhuk MED 900T disponuje zvětšením 40-1000x. Mikroskop má trinokulárnu hlavici, achromatické objektivy, Abbeův kondenzor s clonou a filtrem.
Cena s DPH14240 Kč
Cena bez DPH11769 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Trinokulární mikroskop Levenhuk MED 900T je mikroskop s achromatické optikou navržen pro výzkum procházejícího světla pomocí metody světelného pole nebo pomocí ponoření do oleje. Můžete ho používat k provádění klinického a všeobecného mikrobiologického výzkumu, výuce studentů v lékařských ústavech a institutech přírodních věd, při provádění vědeckých pokusů o různých stupních obtížnosti a k ​​obvyklým vizuálním pozorováním.

Optická schéma přístroje se skládá z achromatické objektivů a binokulární hlavice s volitelným tubusem okuláru na namontování digitálního fotoaparátu. Fotoaparát umožňuje připojit tento mikroskop k počítači, přenést obrázek z obrazovky mikroskopu na externí obrazovku, fotografovat a nahrávat videa z výzkumu. Digitální fotoaparát není součástí sady.

Mikroskop umožňuje zvětšení v rozsahu 40x až 1000x a dokonce umožňuje pozorování nepatrných organismů jako bakterie. Hlavice je otočná o 360 °, což je neocenitelné během skupinového výzkumu. Proto, pokud chcete kolegovi ukázat významnou vzorek, stačí jen otočit hlavicí. Hlavice je nakloněná pod úhlem 30 °, což během dlouhodobých pozorování snižuje přepínání očí a napětí krčních svalů.

Klasickým stolkem lze pohybovat ve dvou osách. Optika se zaostřuje pomocí koaxiálního mechanismu makrošroubem a mikrošroubem. K osvícení se používá spodní světlo LED s nastavitelným jasem. Další zdroje světla jsou umístěny pod stolkem s Abbeovým kondenzorem, clonou a světelným filtrem.

Sada obsahuje protiprachový kryt na praktické uložení. Volitelné příslušenství v řadě Levenhuk MED (prodává se samostatně) umožňuje mikroskop kdykoli vylepšovat.

Vlastnosti:

Laboratorní mikroskop s achromatické objektivy
Otočná trinokulární hlavice
Zvětšení: 40-1000x
Hrubé a jemné nastavení zaostření
Stolek mikroskopu se pohybuje podél dvou os
LED osvětlení s regulací jasu
Napájení střídavým napětím

Souprava obsahuje: základnu mikroskopu se stojanem, trinokulárnu hlavici, achromatické objektivy: 4x; 10x; 40xs; 100xs (pro ponoření do oleje), okuláry: WF10xx / 20 mm (2 ks), modrý filtr, nádobka s imerzním olejem, držák C pro fotoaparát, protiprachový kryt, napájecí kabel, LED žárovka, uživatelskou příručku a doživotní záruku.


Technické parametry:


Typ: biologický
Hlavice: trinokulární, otáčecí v rozsahu 360 °, s náklonem 30 °
Materiál optiky: optické sklo
Zvětšení, x: 40-1000
Průměr tubusu okuláru, mm: 30
Okuláry: WF10x / 20 mm (2 ks)
Objektivy achromatické: 4x; 10x; 40xs; 100xs (pro ponoření do oleje)
Revolverový nosič: 4 objektivy
Mezipupilární vzdálenost, mm: 48-75
Pracovní stolek, mm: 142x132, pohyblivý podél dvou os, se svorkami
Zdvih stolku pomocí zaostřovacího mechanismu, mm: 75/50
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 5
Kondenzor: Abbeův neuv 1,25, irisová clona, ​​filtr
Clona: irisová
Zaostření: koaxiální, hrubé: 37,7 mm; jemné: 0,001 mm
Materiál těla: hliník
Osvětlení: LED
Regulace jasu: ano
Napájení: adaptér 220 V, 50/60 Hz AC
Typ světelného zdroje: 3W, spodní podsvícení
Pouzdro: ano
Filtry: modré
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Možnosti použití: školní bádání, laboratorní výzkum
Kryt / kufřík / taška v sadě: ano
Hmotnost: 8,77 kg.
Rozměry balení (d x š x v): 52 × 39 × 32 cm
Záruka: doživotní

3-8 dni
Mikroskopy
Laboratórní mikroskopy
Mikroskopy
Trinokulární mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.