PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Monokulár Omegon Mini Monostar 8x20

Monokulár Omegon Mini Monostar 8x20Monokulár Omegon Mini Monostar 8x20
Kód zboží: 18765
Monokulár Omegon 8x20 Mini Monostar je kapesní monokulár s širokým využitím. Je ideální do divadla, na koncerty, na výlety a na cesty.
Cena s DPH1510 Kč
Cena bez DPH1248 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Úterý 3.03
Preloader
Monokulár Omegon 8x20 Mini Monostar je kapesní monokulár s mini - optikou. J e nepostradatelným společníkem . Jste tramp , lovec nebo milovník ptactva , ale nechcete mít velkou hmotnost dalekohledu kolem krku po celou dobu , nebo když jste ve městě , nebo v práci ? Možná neznámý pták přistane najednou v o Vaší blízkosti , nebo na procházce přírodou se nachází tabule 100 metrů od hotelu ? Museli byste projítkuscesty, abyste ji přečetli. Nic z toho není problém . S monokulární Omegon Monostar v kapse košile , aniž by bylo příliš objemné nebo V ás jinak omezovalo . A ještě být schopný rychle identifikovat ptáka nebo si přečíst označení .
Všestranný monokulár vyniká extrémně nízkou hmotností ( 70 g ) a vysoko kvalitním zpracováním . Kryt je vyroben z hliníku a slitiny zinku a má impozantně vysoko kvalitní stříbrný kovový povrch . S průměrem objektivu 20 mm má optika schopnost shromažďovat osmkrát více světla než lidské oko. Š ošovky s multi - povrchovou úpravou snižují odrazy na minimum .
Tento praktický malý monokulár má rozmanité způsoby využití. Je ideální do divadla , opery nebo na koncert . Díky své nízké hmotnosti a kompaktnosti je také nenápadný a šikovný společník na cestách a výletech . Mini Monokulár není hračka , ale plně funkční optický nástroj , který je snadno ovladatelný , a vždy po ruce .

Technické parametry:
Zvětšení : 8x
Průměr objektivu (mm) : 20
Průměr výstupní pupily (mm) : 2,5
Oční reliéf (mm) : 10,0
Sklo hranolu : Materiál BaK-4
Ochranná taška : ano
Zorné pole (°): 5,5
Zorné pole ve vzdálenosti 1000 m (m): 96
Zaostřovací limit (m): 2,5
Intenzita světla: 6,3
Stmívací faktor: 12,6

Výška (mm): 75
Hmotnost (g) : 70
Země použití :
Cestování : ano
Sport : ano
Divadlo : ano
Pevné
48 hodín
do 55mm
Mini monokuláry

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.