PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Monokulár Levenhuk Blaze Base 60

BASE60BLAZE2
BASE60BLAZE5
BASE60BLAZE3
BASE60BLAZE4
Kód zboží: 72097
Monokulár Levenhuk Blaze BASE 60 je výkonný optický přístroj s velkou aperturou, který disponuje funkcí zoom a šikmým okulárem.
Cena s DPH1510 Kč
Cena bez DPH1248 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Monokulár Levenhuk Blaze BASE 60 je výkonný optický přístroj s velkou aperturou, který disponuje funkcí zoom a šikmým okulárem. Bude ideální ke studiu velmi vzdálených objektů, neboť nabízí maximální zvětšení 60x. Objektiv s velkou aperturou umožní provádět pozorování, i když světelné podmínky nejsou ideální: při východu slunce, během pochmurného dne nebo za soumraku. Souprava obsahuje malý stolní stativ, který je potřebný pro pozorování při velkém zvětšení: minimalizuje totiž chvění obrazu.

Monokulár obsahuje skleněné optické členy přenášející ostrý a detailní obraz. Čočky jsou pokryty několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy, která zlepšuje jas obrazu. K nastavení optiky můžete použít kroužek dioptrické korekce na okuláru. Optická konstrukce je uzavřena v kompaktním a lehkém plastovém plášti. Ten je nárazuvzdorný a spolehlivě přístroj ochrání před náhodnými otřesy a pády.

Přírodovědci, lovci a průzkumníci se do tohoto monokuláru doslova zamilují. Je skvělou volbou pro pozorování divoké zvěře i městské a přírodní scenérie. Pomocí tohoto spektívu můžete pořizovat snímky pozorované oblasti, neboť na něj můžete nainstalovat fotoredukciu.

vlastnosti:

    šikmý okulár
    funkce přiblížení
    Široký rozsah zvětšení
    antireflexní vrstva
    Jednoduchá a spolehlivá konstrukce

Souprava obsahuje: monokulár, kovový stolový stativ, krytky okuláru a objektivu, čistící utěrka, transportní a skladovací pouzdro, návod k použití
 
 
Technické parametry:
 
Zvětšení: 20-60x
Průměr objektivu (apertura): 60 mm
Stativ v sadě: ano
Nastavitelný zoom: ano
Materiál optiky: sklo BK-7
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva
Průměr okuláru: 21 mm
Zorné pole: 2,1-1 °
Oční reliéf: 16-14 mm
Nejkratší vzdálenost zaostření: 10 m
Zorné pole, m / 1000 m: 36-17
Konstrukce: plastik
Využití: výrobek pro všeobecné použití
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Obal / pouzdro v sadě: ano
Stativ v sadě: ano
Stativ: stolní, kovový
Výstupní pupila: 3-1 mm
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 4
Záruka: doživotní
 
 
 

 
48 hodín
Monokuláry
Variabilní (Zoom)
Lomený okulár
60mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.