PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Monokulár Levenhuk Blaze 100 PRO

Blaze levenhuk-monokular-pro-100 2
Blaze 100 PRO Levenhuk monokular 3
Blaze levenhuk-monokular-pro-100-4
Blaze levenhuk monokular pro-100-5
Blaze levenhuk-monokular-pro-100-6
Blaze levenhuk-monokular -pro-100-7
Kód zboží: 72107
Monokulár Levenhuk Blaze 100 PRO se zvětšením 25-75x a průměrem objektivu 100 mm je opravdovým pokladem pro milovníky výletů do přírody nebo studia ptáků a zvířat v jejich přirozeném prostředí.
Cena s DPH9540 Kč
Cena bez DPH7884 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Monokulár Levenhuk Blaze 100 PRO se zvětšením 25-75x a průměrem objektivu 100 mm je opravdovým pokladem pro milovníky výletů do přírody nebo studia ptáků a zvířat v jejich přirozeném prostředí. Za užitečný ho považují i ​​lovci, kteří hledají spolehlivého pomocníka při pozorování v otevřené krajině. Tento pozorovací dalekohled je vybaven výkonným objektivem s velkou aperturou a vzhledem k hermeticky uzavřenému plášti naplněnému dusíkem odolá různým nástrahám. Tento monokulár spojuje spolehlivost a funkčnost v jednom optickém přístroji.

Kromě objektivu typu zoom obsahuje jeho optická soustava další velmi důležitý prvek - vysoce kvalitní okulár se sedmi členy, který přenáší nádherný obraz ve vysokém rozlišení. Čočky jsou vyrobeny ze skla a chráněny několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy. Přenášený obraz je ostrý, kontrastní a podrobný. Zvětšení lze plynule měnit v rozmezí od 25x do 75x. Šikmý okulár umožňuje mimořádně pohodlné pozorování v oblasti kolem nadhlavníku. Přístroj je vybaven odnímatelným okulárem.

Vodotěsným pláštěm nepronikne vlhkost, prach ani nečistoty. Tento pozorovací dalekohled můžete používat i za silného deště nebo při sněhové bouři. Dusíková náplň zabrání zamlžení čoček a pozorování nenaruší ani teplota pod bodem mrazu.

Pro co nejpohodlnější pozorování doporučujeme monokulár umístit na standardní stativ s připojením 1/4 ". Souprava obsahuje malý stolní stativ, který je potřebný pro pozorování při vysokém zvětšení, minimalizuje totiž chvění obrazu.


Charakteristické vlastnosti:

    výkonný spektiv s velkou aperturou
    skvělá volba pro vizuální pozorování a fotografování
    odolný proti vodě i zamlžování
    plynule nastavitelné zvětšení

Souprava obsahuje: monokulár, krytky okuláru a objektivu, kovový stolový stativ, čisticí utěrku, závěsný řemen, transportní a skladovací pouzdro a návod k použití.


Technické parametry:

Zvětšení: 25-75 x
Průměr objektivu (apertura): 100 mm
Nastavitelný zoom: ano
Vodovzdornost: ano
Materiál optiky: sklo BK-7
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva
Zorné pole: 1,7-0,9 °
Oční reliéf: 20-18 mm
Nejkratší vzdálenost zaostření: 10 m
Zorné pole, m / 1000 m: 30-16 m
Náplň: dusík
Specifikace vodotěsnosti: ano
Materiál těla: plastik
Použití: Výrobek pro všeobecné použití. Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Obal / pouzdro v sadě: ano
Okuláry: 7 prvků, výměnný kovový okulár
Výstupní pupila: 4-1,33 mm
Vnitřní průměr okulárů: 1,93
Záruka: doživotní
 
 
 
3-8 dni
Monokuláry
Variabilní (Zoom)
Lomený okulár
100mm a víc

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.