PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Monokulár Levenhuk Blaze 60 Plus

Blaze levenhuk-monokular-plus-60 26
Blaze levenhuk-monokular-plus-60-37
Blaze levenhuk-monokular plus-60-44
Blaze levenhuk-monokular plus-60-56
Kód zboží: 72100
Monokulár Levenhuk Blaze 60 PLUS je spolehlivý, výkonný optický přístroj s velkou aperturou, na který nemá vliv špatné počasí a je ideální pro pozorování v exteriéru.
Cena s DPH3330 Kč
Cena bez DPH2752 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Monokulár Levenhuk Blaze 60 PLUS je spolehlivý, výkonný optický přístroj s velkou aperturou, na který nemá vliv špatné počasí a je ideální pro pozorování v exteriéru. Díky objektivu se zoomem možné zvětšení nastavit v rozmezí 15x až 45x. Levenhuk Blaze 60 PLUS je ideální volba pro studium přírody, k lovu, rybolovu a pozorování městského prostředí.

Uvnitř spektívu jsou optické členy vyrobeny ze skla BK-7. Vnější čočky jsou potaženy několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy. Tento pozorovací dalekohled poskytuje ostrý a čistý obraz se správným vykreslením barev, a to i za soumraku. Monokulár je skvělá volba pro pořizování snímků - pomocí redukce (zakoupené samostatně) k němu totiž můžete připevnit fotoaparát.

Hermeticky uzavřená konstrukce s dusíkovou náplní chrání optiku před vnějšími vlivy. Na přístroj nemají žádný negativní vliv déšť, sníh, prach ani nečistoty. Čočky se nezamlžují, ani netrpí kondenzací. Tento pozorovací dalekohled můžete díky připojení s 1/4 "závitem připevnit k většině moderních stativů. Souprava obsahuje malý stolní stativ, který je potřebný pro pozorování při vysokém zvětšení: minimalizuje totiž chvění obrazu.

Charakteristické vlastnosti:

    skvělý pro vizuální pozorování a fotografování
    vynikající volba na výlety a pěší procházky
    nastavitelné zvětšení
    demontovatelný kovový okulár
    plášť do každého počasí plněný dusíkem

Souprava obsahuje: monokulár, krytky okuláru a objektivu, kovový stolový stativ, čisticí utěrku, závěsný řemen, transportní a skladovací pouzdro, návod k použití.


Technické parametry:

Zvětšení: 15-45 x
Průměr objektivu (apertura): 60 mm
Nastavitelný zoom: ano
Vodovzdornost: ano
Materiál optiky: sklo BK-7
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva
Zorné pole: 2,7-1,3 °
Oční reliéf: 16 mm
Nejkratší vzdálenost zaostření: 5 m
Zorné pole, m / 1000 m: 47-23 m
Náplň: dusík
Specifikace vodotěsnosti: ano
Materiál těla: plastik
Použití: Výrobek pro všeobecné použití. Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Obal / pouzdro v sadě: ano
Okuláry: 6 prvků, výměnný kovový okulár
Výstupní pupila: 4-1,3 mm
Vnitřní průměr okulárů: 1,73
Záruka: doživotní
 
3-8 dni
Monokuláry
Variabilní (Zoom)
Lomený okulár
60mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.