PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Monokulár Levenhuk Blaze Base 50

BASE 50 Blaze monokular 2
BASE 50 Blaze monokular 3
BASE 50 Blaze monokular 4
BASE 50 Blaze monokular 5
Kód zboží: 72096
Monokulár Levenhuk Blaze BASE 50 je univerzální optický přístroj, který bude užitečný na lovu, při studiu městské architektury i pozorování ptáků a zvířat. Využívá funkci zoom, která umožňuje plynule měnit zvětšení v rozsahu od 15x do 45x.
Cena s DPH1230 Kč
Cena bez DPH1017 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Monokulár Levenhuk Blaze 50 BASE je monokulár s funkcí nastavitelného přiblížení. Zvětšení lze plynule měnit v rozmezí od 15x do 45x. Tento optický přístroj bude skvělý na sledování divoké zvěře, studiu městské scenérie i samostatných budov a při fotografování pozorovaných objektů. Na monokulár Levenhuk Blaze 50 BASE můžete nainstalovat speciální redukci pro fotografické přístroje.

Díky skleněným optickým prvkem BK-7 s antireflexní povrchovou úpravou nabízí tento pozorovací dalekohled ostrý a jasný obraz. Při průzkumu světa kolem sebe získáte sytý a detailní obraz s přirozeným barevným ztvárněním. Šikmý okulár nabízí velmi pohodlné pozorování nadhlavníkovej oblasti. Levenhuk Blaze 50 BASE disponuje spolehlivou a odolnou konstrukcí. Plášť spolehlivě chrání optiku před náhodnými otřesy. Proto si tento spektív můžete vzít s sebou na turistické túry nebo výlety.

Sada obsahuje malý stolní stativ. Během pozorování při vysokém zvětšení doporučujeme instalovat přístroj na stativ. Pomůže vám to zabránit chvění obrazu, se kterým se běžně setkáváme při pozorování z ruky.

vlastnosti:

    šikmý okulár
    funkce přiblížení
    široký rozsah zvětšení
    antireflexní vrstva
    jednoduchá a spolehlivá konstrukce

Souprava obsahuje: monokulár, kovový stolový stativ, krytky okuláru a objektivu, čisticí utěrku, transportní a skladovací pouzdro, návod k použití


Technické parametry:

Zvětšení: 15-45 x
Průměr objektivu (apertura): 50 mm
Nastavitelný zoom: ano
Materiál optiky: sklo BK-7
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva
Průměr okuláru, mm: 21
Zorné pole: 2,4-1,14 °
Oční reliéf: 16-14 mm
Nejkratší vzdálenost zaostření: 8 m
Zorné pole, m / 1000 m: 42-20 m
Materiál těla: plastik
Použití: Výrobek pro všeobecné použití. Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Obal / pouzdro v sadě: ano
Stativ v sadě: ano
Stativ: stolní, kovový
Výstupní pupila: 3,33-1,11 mm
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 4
Záruka: doživotní
 
3-8 dni
Monokuláry
Variabilní (Zoom)
Lomený okulár
do 55mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.