PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Monokulár Levenhuk Blaze Base 70

BASE70Blazemonokulár2
BASE70Blazemonokulár3
BASE70Blazemonokulár4
BASE70Blazemonokulár5
Kód zboží: 72098
Monokulár Levenhuk Blaze BASE 70 je model s velkou aperturou, nejvýkonnější z řady základních pozorovacích dalekohledů Levenhuk. Je odolný vůči tvrdým podmínkám a nabízí vysoce kvalitní obraz i při pozorování těsně před úsvitem a za soumraku.
Cena s DPH1800 Kč
Cena bez DPH1488 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Monokulár Levenhuk Blaze Base 70 vám zprostředkuje nezapomenutelné dojmy. Díky výkonné optice s velkou aperturou budete schopni v nejmenších detailech pozorovat krajinu, ptačí peří i architekturu historických budov. Tento optický přístroj vám pomůže studovat zvyklosti divokých zvířat a zkoumat krásu světa kolem nás. Díky objektivu s funkcí zoom si budete moci snadno zvolit vhodné zvětšení. Sada obsahuje malý stolní stativ, který bude užitečný při dlouhodobém stacionárním pozorování.

Skleněná optika nabízí ostrý, kontrastní a detailní obraz, který vás ohromí přirozeným vykreslením barev. Několik vrstev antireflexní povrchové úpravy vám umožní získat jasný obraz i za soumraku. Šikmý okulár zajišťuje pohodlné pozorování nadhlavníkovej oblasti. Tento monokulár je skvělý na fotografování pozorovaných scenérií - jeho konstrukce umožňuje instalaci fotografického zařízení (k tomu je ale potřeba speciální vybavení, které se kupuje samostatně).

Monokulár Levenhuk Blaze 70 BASE bude skutečným pokladem pro milovníky přírody. Nebudete se muset opatrně plížit k divokému zvířeti, abyste je nechtěně nevyplašili. Budete mít možnost držet se v dostatečné vzdálenosti a přitom vše pozorovat do nejmenších detailů.

vlastnosti:

    šikmý okulár
    funkce přiblížení
    Plynule nastavitelné zvětšení 25x až 75x
    antireflexní vrstva
    Jednoduchá a spolehlivá konstrukce

Souprava obsahuje: monokulár, kovový stolový stativ, krytky okuláru a objektivu, čisticí utěrku, transportní a skladovací pouzdro, návod k použití
 

Technické parametry:

Zvětšení: 25-75 x
Průměr objektivu (apertura): 70 mm
Nastavitelný zoom: ano
Materiál optiky: sklo BK-7
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva
Průměr okuláru, mm: 21
Zorné pole: 1,9-0,91°
Oční reliéf: 16-14 mm
Nejkratší vzdálenost zaostření: 12 m
Zorné pole, m / 1000 m: 33-16 m
Materiál těla: plastik
Použití: Výrobek pro všeobecné použití. Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Obal / pouzdro v sadě: ano
Stativ v sadě: ano
Stativ: stolní, kovový
Výstupní pupila, mm: 2,8-0,93
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 4
Záruka: doživotní
 
48 hodín
Monokuláry
Variabilní (Zoom)
Lomený okulár
80mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.