PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Monokulár Omegon 25-75x70 mm Spotting Scope

Kód zboží: 33132
Monokulár OMEGON 25-75x70 mm Spotting Scope s 70 mm objektivem vám pomůže lépe zaostřit na přírodu. Je kompaktní a lehký. Součástí dodávky v ceně je i stabilní stolní stativ.
Cena s DPH4820 Kč
Cena bez DPH3983 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Středa 11.12
Preloader

Monokulár OMEGON 25-75x70 mm Spotting Scope s 70 mm objektivem vám pomůže lépe zaostřit na přírodu. V přírodě můžete objevit vždy něco zajímavého, zda jedete na výlet, zda strávíte den u jezera, v horách nebo v přírodním parku. Potřebujete jen vlastní oko a tento kompaktní a lehký monokulár, který můžete v každém batohu vzít kamkoli. Pozorování jste schopni uskutečnit již za dvě minuty. Maksutov objektiv na předním konci chrání monokulár před prachem a zajišťuje ostrý obraz. Antireflexní vrstva zajišťuje dobrou světelnost a čistý obraz i při zhoršených světelných podmínkách. Monokulár poskytuje zoom - kontinuálně zvětšení od 25-75x.
Je skvělé mít možnost soustředit se na pozorování a nemuset se starat o technické detaily. Z tohoto důvodu, okulár je dodáván již pevně spojen s tubusem, a vy můžete jednoduše otočit, abyste plynule nastavili zvětšení od 25x do 75x. Pomalu rostoucí zvětšení vám umožní najít optimální zvětšení pro konkrétní objekt, na který se díváte. Pak můžete jen relaxovat a užívat si pozorovanie.Monokulár umožňuje komfortní prohlížení s 45 ° úhlem pohledu. Někdy se prostě nemůžete odtrhnout od objektu, který sledujete. Vestavěný Amici hranol znamená, že vaše pozorování zůstává zcela uvolněné i po dlouhou dobu, což poskytuje zorný úhel 45 °, který odpovídá přirozené poloze.
Součástí dodávky av ceně je i stabilní stolní stativ. Má závit pro připojení fotoaparátu. Můžete si tak udělat pěkné statické záběry.

 

Technické parametry:

Typ výstavby: šikmý pohled
Zvětšení: 75
Průměr objektivu (mm): 71
Se závitem na stativ konektor: ano
Praktické pouzdro: ano
Reálné zorné pole (°): 1,3
Zorné pole na 1000 m (m): 21
Zaostřovací limit (m): 7
Délka (mm): 280 (s okulárem)
Výška (mm): 130 (s okulárem)
Hmotnost (g): 910
Vnější průměr (mm): 90
Vnější materiál: pogumované
Barva: černá
Řada: zoom
Oblast použití:
Příroda: ano
Pozorování ptáků: ano
Lov: ano
Sportovní střelci: ano

Variabilní (Zoom)
3-8 dni
Lomený okulár
65mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.