Noční vidění ATN X-Sight LTV 5-15x

ATN X-Sight LTV 5-15x je novinkou mezi digitálními puškohledy s nočním a denním režimem. Společnost ATN nabízí přístroj, který má výborné zobrazovací vlastnosti, výdrž a odolnost při nízké hmotnosti. Modelová řada ATN X-Sight LTV je díky absenci pokročilých funkcí výrazně levnější. celý popis

Objednací číslo: DGWSXS515LTV
Výrobce: ATN
Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Popis produktu

ATN X-Sight LTV 5-15x je novinkou mezi digitálními puškohledy s nočním a denním režimem. Společnost ATN nabízí přístroj, který má výborné zobrazovací vlastnosti, výdrž a odolnost při nízké hmotnosti. Modelová řada ATN X-Sight LTV je díky absenci pokročilých funkcí výrazně levnější.

ATN X-Sight LTV 5-15x s revolučním senzorem má velmi ostrý obraz díky velkému rozlišení (2688x1944 pixelů). Při takto vysokém rozlišení dochází při digitálním přiblížení k minimální pixelizaci (rozostření) obrazu.

Nový procesor ATN Obsidian LT Core společně se senzorem ATN QHD+ M584 Sensor znamená obrovský skok ve výkonu digitálních puškohledů.

Standardem je nahrávání ve frekvenci60 snímků za sekundu. Při tomto rychlém záznamu lze detailně krokovat (zpomaleně přehrávat) zásah na zvěři a zobrazit přesně dopad střely v cíli.

Největší výhody :

Extrémně dlouhá výdrž na jedno dobití baterie + 10hodin
Hliníkové tělo zaručující dlouhou životnost
Vzdálenost oka od okuláru je nyní mnohem větší 9 cm (stejně jako denní optiky), konkurenční výrobky mají maximálně 4 cm.
Digitální zoom již „nekazí“ obraz, je stále stejně ostrý i na největší přiblížení
Velikost/délka puškohledu je oproti konkurenci o 25% menší, vzhledem už vypadá jako denní optika
X-Sight LTV 5-15x má délku pouhých 33 cm
Součástí je montáž na klasické lovecké kulovnice, lze použít i na všechny denní puškohledy s tubusem 30 mm
Denní provoz zde není náhrada jako u konkurence, ale lze využít skvělého obrazu v celém rozsahu přiblížení jak ve dne (barevně), tak iv noci (černobílé)
Displej v okuláru má rozlišení 1280x720px (921 600 bodů)

Nová ergonomie:

Ovládací tlačítka byla předělána a výsledkem je snazší ovládání puškohledu. Tlačítka lze snadno používat i v rukavicích. Chod a odezva tlačítek je mnohem příjemnější i pro velké prsty.

Výdrž puškohledu na baterie:

Bezkonkurenční výdrž na jedno nabití. Netřeba nosit náhradní baterie, nebo kupovat náhradní zdroje. Nový procesor ATN Obsidian LT Core není jen extrémně rychlý, ale také neuvěřitelně úsporný. Baterie (výrobce Panasonic) jsou integrovány a díky novému procesoru, který je extrémně úsporný, je výdrž opravdu unikátní. Tyto baterie mají životnost 1000 nabíjecích cyklů. To znamená 18 000 hodin nepřetržitého provozu. Nabíjení probíhá pomocí kabelu/konektoru USB-C. U nového konektoru USB-C již nezáleží, jak otočíte konektor při napájení.

Odolnost vůči zpětnému rázu

Díky integrovaným bateriím a kompletně nové elektronice byl tento puškohled otestován na výstavě Shot Show v Las Vegas na ráži .50 BMG - úsťová energie 16 000 J - 20 000 J. Pro srovnání ráže 30-06 Spr. má 4000 J. Výrobcem doporučená odolnost je do kalibru .470 Nitro Express (8000 J).

Nastřelení na dvě rány

Způsob nastřelení je u výrobků ATN mnohem jednodušší než při denní optice. Pokud zvolíte funkci nastřelení, máte k dispozici dva záměrné kříže. Vystřelíte na střed terče a skutečný zásah je například 10 cm nad středem. Jednoduše posunete druhý kříž v puškohledu na místo dopadu střely. Nyní tedy máte jeden kříž na středu terče a druhý kříž máte posunut na místo dopadu. Potvrdíte jedním tlačítkem a puškohled změní nástřelnou hodnotu na druhý kříž, kterým byl označen dopad střely (10 cm nad středem). Při nastřelování stačí pouze 2 rány. Ta druhá už je pouze kontrolní, pro potvrzení nástřelu.


Vlastnosti:

30mm čočka
Přiblížení 5-15x
Sensor: ATN QHD+ M584
Zorné pole: 240 ft (5°)
Rozlišení senzoru: 2688x1944 při 60 fps
3D Gyroskop
3D Akcelerometr
Noční režim sledování
Záznam videa
Možnost volby více typů záměrných osnov
Rozlišení záznamu videa: 1920x1080 px
Micro SD karta od 4Gb do 64Gb
Port: Micro USB-C
30 mm montážní kroužky součástí balení
Přísvit IR 850nm součástí balení
Baterie Li-Ion, výdrž cca 10 hodin
Vodotěsná konstrukce


Technické parametry

Konstrukce: Noční vidění na puškohled
Zvětšení: Zoom
Průměr objektivu: 30 mm
Maximální zvětšení: 5-15 x x
Napájení: Batéria Li-Ion, výdrž cca 10 hodín
IR svítidlo: Prísvit IR 850nm súčasťou balenia
Senzor: ATN QHD+ M584
Wi-Fi: Ano
Nahrávání videa: áno
Rozměry: 330x55x55mm
Hmotnost: 0.78 kg
Záruka: 24 mesiacov

Proč nakoupit optiku u nás

Přes 10 let zkušeností Rádi poradíme s výběrem.
Výměna zboží do 60 dnů Jednoduše, bez udání důvodu.
Záruční i pozáruční servis Nabízíme jen ověřené produkty.
Velké skladové zásoby Při objednání do 12 hod, zítra u Vás.
Vrácení zboží do 30 dnů Nevyhovuje? Nevadí, pošlete zpět.
Vlastní prodejna v Trenčíně Zboží můžete osobně vyzkoušet.
Čekejte prosím...
Uživatelský panel
Napiště nám zprávu