PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Puškohľad Shilba Long Range T30 3-12x56 IR

P5066592
P5066594
P5066589
Kód zboží: 152343
Puškohled SHILBA Long Range 30, 3-12x56 R4 IR je navržen pro střelbu na dlouhé vzdálenosti. Je vhodný pro lov, sport a rekreační střelbu.
Cena s DPH5930 Kč
Cena bez DPH4901 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Středa 24.07
Preloader

Modelová řada Long Range byla navržena jako rada pro sportovní a taktické využití puškohledů výrobce Shilba. Požadavky byly kladeny na přesnou a rychlou střelbu. Tělo puškohledu je jedno lité s průměrem tubusu 30 mm a poskytuje stabilní platformu pro zbraně různých ráží. Optická soustava s vysokým rozlišením, kvalitní zpracování, vysoká propustnost světla a voděodolnost, to jsou pouze některé z vlastností této modelové řady.

Záměrná osnova typu R4 IR obsahuje uprostřed záměrný kříž. Kříž je jasný, ostrý, dobře čitelný a technologie IR umožňuje podsvícení kříže v červené barvě, v 11-ti intenzitách sytosti přísvitu.

Mezi ovládací prvky puškohledu patří věžičky s krokem klikání 1/4 MOA v obou rovinách. Jasný a zřetelný klik umožňuje i akustickou kontrolu posunu kříže při klikání věžičkou. Nastavení zvětšení se provádí zoom kroužkem, který je robustní konstrukce s výrazným značením, což zvyšuje jeho praktičnost a výborné ovládání. Přísvit záměrného kříže puškohledu je možné volit v samostatném ovládacím prvku umístěném vlevo při středových věžičkách, obsahuje i baterii. Na okuláru se nachází ovládací prvek korekce dioptrií.

Tento puškohled je určen hlavně pro loveckou střelbu, ale oblíbit si ho mohou i rekreační střelci. V krabici se kromě puškohledu nachází také sluneční clona, ​​Flip-up krytka objektivu a okuláru, hadřík a příbalový leták.

Názor experta

Nejvyšší modelová řada sportovních / loveckých puškohledů výrobce Shilba. Díky svým vlastnostem a cenové dostupnosti si jistě najde své místo mezi střelci.

Klady
  • odolná konstrukce
  • výborně čitelný záměrný kříž
  • 11 intenzit podsvícení záměrného kříže
  • Baterie CR 2032 v balení
  • krok klikání: 1/4 MOA
Zápory
  • sluneční clonu je nutné dokoupit samostatně
  • na věžičkách chybí značení otáčky věžičky při klepnutí a nejsou nulovateľnéTechnické parametry:

Zvětšení: variabilní
Velikost zvětšení: 3-12x
Průměr objektivu: 56 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Vodotěsný: ano
Plněný dusíkem: ano
Rektifikační krok (klikání): 1/4 MOA
Záměrný kříž: R 4
Osvětlený střed: červený kříž
Paralaxa: pevná
Celková délka: 356 mm
Hmotnost: 620 g
Záruka: 24 měsíců

Variabilní zvěčšení s osvetleným bodem
30mm
nad 55mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.