PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Puškohľad Shilba Magnum II D30 2,5-10x44 IR

Kód zboží: 152304
Puškohled SHILBA SAFARI Magnum II., 2,5-10x50 R4 IRT byl navržen jako model vhodný pro myslivce. Výborná kvalita ho předurčuje i do prostředí se ztíženými podmínkami.
Cena s DPH5260 Kč
Cena bez DPH4347 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Modelová řada SAFARI Magnum II. byla navržena jako prémiová rada pro lovecké využití puškohledů výrobce Shilba. Požadavky byly kladeny na přesnou střelbu. Tělo puškohledu je jedno lité s průměrem tubusu 30 mm a poskytuje stabilní platformu pro zbraně různých ráží. Kvalitní optická soustava s japonskou technologií výroby, výborné zpracování, vysoká propustnost světla, a voděodolnost, to jsou pouze některé z vlastností této modelové řady.

Záměrná osnova typu R4 IRT obsahuje uprostřed záměrný kříž. Kříž je jasný, ostrý, dobře čitelný a technologie IRT umožňuje podsvícení kříže v červené barvě, v 11-ti intenzitách sytosti přísvitu.

Mezi ovládací prvky puškohledu patří věžičky s krokem klikání 1/4 MOA v obou rovinách. Jasný a zřetelný klik umožňuje i akustickou kontrolu posunu kříže při klikání věžičkou. Nastavení zvětšení se provádí zoom kroužkem, který je robustní konstrukce s výrazným značením, což zvyšuje jeho praktičnost a výborné ovládání. Přísvit záměrného kříže puškohledu je možné volit v samostatném ovládacím prvku umístěném uprostřed tubusu na levé straně. V jeho nitru se nachází baterie. Na okuláru se nachází točítko korekce dioptrií.

Tento puškohled je určen hlavně pro loveckou střelbu, ale oblíbit si ho mohou i rekreační střelci. V krabici se kromě puškohledu nachází také Flip-up krytka objektivu a okuláru, hadřík a příbalový leták.

Názor experta
 
Modelová řada prémiových ovečka puškohledů výrobce Shilba. Díky svým vlastnostem, kvalitním japonským sklům a cenové dostupnosti si jistě najde své místo mezi střelci. Puškohled střední velikosti je vhodný téměř na každou zbraň. Praktická volba.
 
Klady
  • odolná konstrukce
  • výborně čitelný záměrný kříž
  • 11 intenzit podsvícení záměrného kříže
  • Baterie CR 2032 v balení
  • krok klikání: 1/4 MOA
  • korekce dioptrií
 
Zápory
  • nutná průběžná kontrola stavu baterie

 

Technické parametry:

Zvětšení: variabilní
Velikost zvětšení: 2,5-10x
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Vodotěsný: ano
Plněný dusíkem: ano
Rektifikační krok (klikání): 1/4 MOA
Záměrný kříž: R4 IR
Osvětlený střed: červený kříž
Paralaxa: pevná
Celková délka: 340 mm
Hmotnost: 550 g
Záruka: 24 měsíců

Variabilní zvěčšení s osvetleným bodem
30mm
33-49mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.