PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Puškohled Shilba Classic IRG 6x40

P5066630
P5066628
P5066624
Kód zboží: 152929
Puškohledy modelové řady Classic nabízejí osvědčenou klasickou konstrukci, podsvícenou osnovu a kvalitu. Jsou oblíbenou volbou myslivců.
Cena s DPH2500 Kč
Cena bez DPH2066 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Čtvrtek 12.12
Preloader
Modelová řada Classic byla navržena jako řada puškohledů klasické konstrukce s podsvícením kříže pro myslivce a lovce. Požadavky byly kladeny na praktickou stránky využití a na užitnou hodnotu. Tělo puškohledu je jedno lité s průměrem tubusu 25 mm a poskytuje stabilní platformu pro zbraně různých ráží. Kvalitní optická soustava, výborné zpracování, vysoká propustnost světla, a voděodolnost, to jsou pouze některé z vlastností této modelové řady.

Záměrná osnova typu R4 obsahuje uprostřed záměrný kříž. Kříž je jasný, ostrý, dobře čitelný a technologie IRG umožňuje podsvícení kříže v červené a v zelené barvě, v 5-ti intenzitách sytosti přísvitu.

Mezi ovládací prvky puškohledu patří věžičky s krokem klikání 1/4 MOA v obou rovinách. Jasný a zřetelný klik umožňuje i akustickou kontrolu posunu kříže při klikání věžičkou. Přísvit záměrného kříže puškohledu je možné volit v samostatném ovládacím prvku umístěném uprostřed tubusu na levé straně. V jeho nitru se nachází baterie. Na okuláru se nachází točítko korekce dioptrií.

Tento puškohled je určen hlavně pro loveckou střelbu, ale oblíbit si ho mohou i rekreační střelci. V krabici se kromě puškohledu nachází také Flip-up krytka objektivu a okuláru spojena gumou, hadřík a příbalový leták.


Názor experta

Modelová řada loveckých puškohledů výrobce Shilba. Díky svým vlastnostem a cenové dostupnosti si jistě najde své místo mezi střelci. Puškohled střední velikosti je vhodný téměř na každou zbraň. Praktická volba.

Klady
  • odolná konstrukce
  • výborně čitelný záměrný kříž
  • 5 intenzit podsvícení záměrného kříže ve dvou různých barvách
  • Baterie CR 2032 v balení
  • krok klikání: 1/4 MOA
Zápory
  • nutná průběžná kontrola stavu baterie


Technické parametry:

Zvětšení: pevné
Velikost zvětšení: 6x
Průměr objektivu: 40 mm
Průměr tubusu: 25,4 mm
Vodotěsný: ano
Plněný dusíkem: ano
Rektifikační krok (klikání): 1/4 MOA
Záměrný kříž: R 4 IRG
Osvětlený střed: červený kříž
Paralaxa: pevná
Celková délka: 311
Hmotnost: 350 g
Záruka: 24 měsíců
 
Pevné zväčšení s osvětleným bodem
25,4mm
33-49mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.