PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Puškohled Shilba Gold Medal 2,5-10x50 B.4A

P50666933_250x250
Gold_new_250x2508
B4A_osnova_250x250
B4A_250x250
Kód zboží: 152353
Puškohledy edice GOLD MEDAL se pyšní vysokou kvalitou konstrukce a optické soustavy. Jsou zařazeny mezi nejvyšší modelovou řadu výrobce Shilba.
Cena s DPH8300 Kč
Cena bez DPH6860 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Čtvrtek 12.12
Preloader

Modelová řada Gold Medal je nejvyšší řada loveckých puškohledů výrobce Shilba. Požadavky byly kladeny kvalitní zpracování, optickou soustavu a zároveň na přesnou a rychlou střelbu. Tělo puškohledu je jedno lité s průměrem tubusu 30 mm a poskytuje stabilní platformu pro zbraně různých ráží. Optická soustava HD400 s vysokým rozlišením, kvalitní zpracování, vysoká propustnost světla a voděodolnost, to jsou pouze některé z vlastností této modelové řady.

Záměrná osnova typu B4A obsahuje podsvícený bod ve středu záměrného kříže. Kříž je jasný, ostrý, dobře čitelný a technologie IRG umožňuje podsvícení kříže v červené a zelené barvě, v 5-ti intenzitách sytosti přísvitu.

Mezi ovládací prvky puškohledu patří nízkoprofilové věžičky s krokem klikání 1/4 MOA v obou rovinách. Nastavení zvětšení se provádí zoom kroužkem, který je robustní konstrukce s výrazným značením, což zvyšuje jeho praktičnost a výborné ovládání. Přísvit záměrného kříže puškohledu je možné volit v samostatném ovládacím prvku umístěném vlevo při středových věžičkách, obsahuje i baterii. Na okuláru se nachází ovládací prvek korekce dioptrií.

Tento puškohled je určen hlavně pro loveckou střelbu, ale oblíbit si ho mohou i rekreační střelci. V krabici se kromě puškohledu nacházejí krytky objektivu a okuláru, hadřík a příbalový leták.

Názor experta

Nejvyšší modelová řada loveckých puškohledů výrobce Shilba. Díky svým vlastnostem, japonské technologii skel a cenové dostupnosti si jistě najde své místo mezi střelci. Výborná volba střelců, kteří požadují nejvyšší kvalitu.

Klady
  • odolná konstrukce
  • výborně čitelný záměrný kříž s podsvíceným bodem
  • 5 intenzit podsvícení záměrného kříže (zelená / červená)
  • Baterie CR 2032 v balení
  • krok klikání: 1/4 MOA
Zápory
  • sluneční clonu je nutné dokoupit samostatně
  • nutná průběžná kontrola stavu baterie


Technické parametry:

Zvětšení: variabilní
Velikost zvětšení: 2,5-10 x
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Vodotěsný: ano
Plněný dusíkem: ano
Rektifikační krok (klikání): 1/4 MOA
Záměrný kříž: B4A
Osvětlený střed: červený bod
Paralaxa: pevná
Celková délka: 326 mm
Hmotnost: 570 g
Záruka: 24 měsíců

Puškohledy
Variabilní zvěčšení
30mm
50-55mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.