PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mlhovinový filtr OMEGON deep sky 1.25

FilterOmegon-1-25-deep-sky2
Kód zboží: 33217
Mlhovinový filtr OMEGON deep sky 1.25 zvyšuje kontrast objektů hlubokého vesmíru. Může se použít na vizuální pozorování i na astrofotografii.
Cena s DPH1534 Kč
Cena bez DPH1268 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Mlhovinový filtr OMEGON deep sky 1.25 zvyšuje kontrast objektů hlubokého vesmíru. Může se použít na vizuální pozorování i na astrofotografii. Filtr blokuje zdroje umělého osvětlení, čímž přivádí mlhoviny zpět do zorného pole. Filtr je určen pro vizuální pozorování a malé teleskopy. Použití filtru hluboké oblohy je trik pro jasné vidění objektů, navzdory světelnému znečištění. Tento širokopásmový filtr je vhodný i pro menší teleskopy s otvory ... a směrem nahoru.

Filtr je určen i pro městskou astrofotografii. Dokonce i poměrně krátké expozice za normálních okolností vykazují extrémně jasnou oblohu pod světlem znečištěným městským nebem. Ale filtr hluboké oblohy vám umožní dělat ty nejkrásnější expozice i zde. Čas expozice můžete prodloužit při zachování tmavé jasné oblohy. Budete mít více kontrastu a noční obloha zůstane tmavá - a váš astronomický objekt bude jasně viditelný.
 

Technické parametry:

Připojení: 1,25 Zoll
Materiál: Hliník
Oblast použití:
Vhodné pro fotografie: ano
Anti-světelné znečištění: ano
Vizuální užitečné: ano
Planetární mlhoviny: ano
Vodíkové mlhoviny: ano

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.