PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mlhovinový filtr OMEGON Pro CLS 1.25

Kód zboží: 47290
Mlhovinový filtr OMEGON Pro CLS je všestranný filtr na zlepšení pozorování mlhovin. Blokuje vlnové délky z umělých světelných zdrojů a tím zvyšuje kontrast mezi astronomickými objekty a světlem znečištěným nebem.
Cena s DPH1794 Kč
Cena bez DPH1483 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Mlhovinový filtr OMEGON Pro CLS je všestranný filtr na zlepšení pozorování mlhovin. Blokuje vlnové délky z umělých světelných zdrojů a tím zvyšuje kontrast mezi astronomickými objekty a světlem znečištěným nebem. Objekty se zdají být jasné a jasné, dokonce i v menších teleskopech s clonou 70 mm a kontrast se enormně zvyšuje. CLS filtr je velmi užitečný i pro astrofotografii. To vám umožní úspěšně snímat objekty hlubokého nebe, a to i ve světle znečištěných městech.

Výhody ve zkratce

    širokopásmový filtr mlhovin - vhodný i pro malé teleskopy
    velmi malé ztmavnutí objektu viditelné přes okulár
    1,25 "závit - zapadá do prakticky jakéhokoliv 1,25" okuláru
    umožňuje úspěšnou astrofotografii z míst

 
Technické parametry:

Typ: širokopásmový filtr
Materiál: hliník
Připojení (k teleskopu): 1,25 "
Oblast použití:
Anti-světelné znečištění: ano
Planetární mlhoviny: ano
Vhodné pro fotografie: ano
Vizuální užitečné: ano

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.