PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mlhovinový filtr OMEGON Pro H-alpha 1.25

Kód zboží: 47298
Mlhovinový filtr OMEGON Pro H-alpha 1.25 - 12Nm filtr je určen k pozorování hlubokého vesmíru a fotografií v H-alfa světle.
Cena s DPH2574 Kč
Cena bez DPH2127 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Mlhovinový filtr OMEGON Pro H-alpha 1.25 - 12Nm filtr je určen k pozorování hlubokého vesmíru a fotografií v H-alfa světle.

Tento filtr je ideální pro pozorování hvězd nacházejících se v jasné červené mlhovině - pokud chcete zachytit vodíkové mlhoviny. S pásmovou propustností 12 nm je ve fotoaparátu povoleno pouze světlo nad 650 nm - ať už pod tmavou oblohou nebo pod oblohou města. To znamená, že filtr také blokuje bludné světlo a světlo z rtuťových a sodíkových výbojek.

Tento mlhovinový filtr byl testován a má vlastní certifikát, který je důkazem jeho kvality.


Technické parametry:

Typ: Filtry H-Alpha
Materiál: hliník
Připojení (k teleskopu): 1,25 "
Rám: 1,25 "
Obecný popis:
Série: Pro
Oblast použití:
Anti-světelné znečištění: ano
Vodíkové mlhoviny: ano
Vhodné pro fotografie: ano
 

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.