PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mlhovinový filtr OMEGON UHC 1,25

FOUHC2
Kód zboží: 15626
Mlhovinový filtr OMEGON UHC 1,25 díky umělému světlu odfiltruje rozjasnění oblohy. Protože mnohé nebeské objekty, jako jsou mlhoviny, vyzařují na jiných vlnových délkách, lze tím dosáhnout výrazné zvýšení kontrastu.
Cena s DPH1794 Kč
Cena bez DPH1483 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Mlhovinový filtr OMEGON UHC 1,25 díky umělému světlu odfiltruje rozjasnění oblohy. Protože mnohé nebeské objekty, jako jsou mlhoviny, vyzařují na jiných vlnových délkách, lze tím dosáhnout výrazné zvýšení kontrastu. Obloha na pozadí se jeví tmavší a najednou se zobrazí slabé detaily.

Použití UHC filtru je užitečné nejen na místech se znečištěným světlem; kontrast se zvyšuje i na místech temné oblohy. Ale i ty nejvýraznější prvky, jako jsou Orion, laguna nebo labuť, ukazují zcela novou stránku. OMEGON UHC filtr je jedním z nejpoužívanějších doplňků, které můžete mít bez okuláru. Filtr OMEGON UHC lze použít se všemi 1,25 "okuláry.


Výhody ve zkratce:

    filtr pro zvýšení kontrastu
    vhodné i pro menší teleskopy
    může být použit na místech se světlým i tmavým světlem
    1,25 "filtrační závit
    blokuje světlo z rtuťových a sodíkových výbojek


Technické parametry:

Typ: UHC Filtry
Materiál: hliník
Připojení (k teleskopu): 1,25 "
Rám: 1,25 "
Oblast použití:
Anti-světelné znečištění: ano
Vodíkové mlhoviny: ano
Planetární mlhoviny: ano
Supernova: ano
Vhodné pro fotografie: ano
Vizuální užitečné: ano
 
 
 

 

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.