PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Meade Polaris 70/900 EQ

Kód zboží: 71674
Teleskop Meade Polaris 70/900 EQ má průměr objektivu (aperturu) 70 mm. Ohnisková vzdálenost je 900 mm. Teleskop slouží jako vysoce kvalitní refraktor pro začátečníky.
Cena s DPH4741 Kč
Cena bez DPH3918 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Teleskop Meade Polaris 70/900 EQ má průměr objektivu (aperturu) 70 mm. Ohnisková vzdálenost je 900 mm. Teleskop slouží jako vysoce kvalitní refraktor pro začátečníky. Tento model je ideální pro pozorování měsíčního povrchu a planet sluneční soustavy. Teleskop je snadno ovladatelný, což z něj dělá skvělý nástroj pro první seznámení s astronomií.

Teleskop vytváří vysoce kvalitní obrazy s velkým kontrastem. Souprava obsahuje tři okuláry. Dodávaný objektiv Barlow ještě více rozšiřuje rozsah zvětšení přístroje. Hledáček s červeným bodem zajišťuje rychlou a snadnou navigaci. Chcete-li se lépe orientovat na noční obloze, použijte software Planetarium.

Teleskop je namontován na standardní desce s rybinovým zubováním. Německý ekvatoreálny držák umožňuje věnovat méně času navigaci. Tento montážní systém lze použít pro vizuální pozorování i pro astronomické fotografování. Spolehlivý ocelový stativ zajišťuje stabilní polohu přístroje.

Software Autostar Suite Astronomer Edition vám pomůže naučit se poznávat noční oblohu. Zobrazuje více než 10 000 nebeských objektů včetně planet, hvězd, galaxií a mlhovin. Můžete si vytisknout hvězdné mapy a dokonce naplánovat pozorování. Pracuje na libovolném počítači se systémem Windows.


názor experta

 
klady


zápory

 

Technické parametry:

Optický systém: achromatický
Povrchová úprava optiky: plná antireflexní vrstva
Průměr objektivu (apertura), mm: 70
Ohnisková vzdálenost, mm: 900
Světelnost: f / 12,9
Okuláry: 26 mm, 9 mm, 6,3 mm, MA, 1,25 "
Barlowova čočka: 2x
Hledáček: s červenou tečkou
Okulárový výtah: hřeben a pastorková zaostřovač
Stativ: předem sestavené nohy tubusu na celou výšku z nerezové oceli
Zásobník na příslušenství: ano
Řízení teleskopu: ruční
Montáž: paralaktická (německá)
Ovládání jemného nastavení: ve dvou osách
Další vlastnosti: diagonální hranol: 90 °
Typ uživatele: začátečníci, děti
Pozorované objekty: pozemní objekty, planety
Hmotnost, kg: 7,56
Rozměry, mm: 910 x 870 x 137

Teleskopy
šošovkové (refraktory)
70-90mm
3-8 dni
Teleskopy
Montáž EQ

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.