PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Meade Polaris 80/900 EQ

Kód zboží: 71675
Teleskop Meade Polaris 80/900 EQ je s průměrem objektivu (aperturou) 80 mm. Ohniskovou vzdálenost má 900 mm. Refrakční teleskop Meade Polaris je perfektním dárkem pro začínajícího astronoma.
Cena s DPH5501 Kč
Cena bez DPH4546 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Teleskop Meade Polaris 80/900 EQ je s průměrem objektivu (aperturou) 80 mm. Ohniskovou vzdálenost má 900 mm. Refrakční teleskop Meade Polaris je perfektním dárkem pro začínajícího astronoma. Tímto teleskopem můžete sledovat měsíční povrch a objekty sluneční soustavy. Nízká hmotnost zařízení umožňuje snadnou přepravu.

Teleskop je dodáván se třemi okuláry a jedním objektivem Barlow - základní konfigurace teleskopu vám nabízí širokou škálu zvětšení. Hledáček s červeným bodem se používá pro rychlé zaměření na požadovaný astronomický objekt.

Tubus je instalován na ekvatoreálním držáku. Tento držák zajišťuje rychlou a snadnou navigaci. Ovládací prvky pro pomalý pohyb umožňují plynulý pohyb tubusu, bez škubání. Pevný ocelový stativ zajišťuje stabilní polohu přístroje.

Software Autostar Suite Astronomer Edition vám pomůže naučit se znát noční oblohu. Zobrazuje více než 10 000 nebeských objektů včetně planet, hvězd, galaxií a mlhovin. Můžete si vytisknout hvězdné mapy a dokonce naplánovat pozorování. Pracuje na libovolném počítači se systémem Windows.

 
názor experta

 
klady
 
 
zápory


Technické parametry:

Optická konstrukce: refraktor
Optický systém: achromatický
Povrchová úprava optiky: plná antireflexní vrstva
Průměr objektivu (apertura), mm: 80
Ohnisková vzdálenost, mm: 900
Světelnost: f / 11,3
Okuláry: 26 mm, 9 mm, 6,3 mm, MA, 1,25 "
Barlowova čočka: 2x
Hledáček: s červenou tečkou
Okulárový výtah: hřeben a pastorkový zaostřovač
Stativ: předem sestavené nohy tubusu na celou výšku z nerezové oceli
Zásobník na příslušenství:
ano
Řízení teleskopu: ruční
Montáž: paralaktická (německá)
Ovládání jemného nastavení: ve dvou osách
Další vlastnosti: diagonální hranol: 90 °
Typ uživatele: začátečníci
Pozorovaný objekt: pozemní objekty, planety
Hmotnost, kg: 8,14
Rozměry, mm: 900 x 870 x 1375

Teleskopy
šošovkové (refraktory)
70-90mm
3-8 dni
Teleskopy
Montáž EQ

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.