PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Omegon 70/700 AZ-2

Teleskop Omegon 70/700 AZ-2Teleskop Omegon 70/700 AZ-2
Kód zboží: 20643
Vhodný model pro začátky s astronomií, čočkový teleskop s 70mm objektivem a 700mm ohniskovou vzdáleností, azimutální montáž, měsíc, jasné planety, zvětšení 35x a 70x, 2x barlow
Cena s DPH3290 Kč
Cena bez DPH2719 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Tento dalekohled je ideální pro snadné začátky v amatérské astronomii. Skvělý dárek pro děti nebo dospělé!
Přístroj je jednoduchý na obsluhu, má rychlá montáž bez potřebných nástrojů, vše v duchu: " nastavit, vložit okulár, pozoruj "

Optika 70/700 čočkového dalekohledu nabízí možnost pozorovat měsíc, jasné planety, Saturn, Jupiter a Mars (v případě pozitivních světelných podmínek). Je také možné realizovat zajímavé přírodní pozorování za denního světla.

Azimutální montáž je velmi oblíbená u začátečníků v astronomii, protože je jednoduchá na ovládání. Celá dalekohled je velmi snadno nastavuje v obou směrech.

Součástí dodávky je: AZ - montáž, robustní hliníkový stativ (výškově nastavitelný od 71 cm do 121 cm), odkládací přihrádka
 

Technické parametry:

Průměr objektivu v mm: 70
Ohnisková vzdálenost v mm: 700
Hledáček: red dot (červený body)
Montáž: azimutální
Okuláry: 10 a 20 mm, 2x barlow
Zvětšení s uvedenými okuláry: 35 a 70x
Zenitový hranol: ano
Stativ: hlinikový výškově nastavitelný
Hmotnost: 4 kg komplet
Záruka: 24 měsíců
 
 
Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
  Filtr je příslušenstvím pro teleskopy značky Sky-Watcher. Pro teleskopy jiných výrobců nemusí vždy přesně pasovat.
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž AZ
48 hodín
šošovkové (refraktory)
do 70mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.