PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Omegon 80/400 AZ3

Teleskop Omegon 80/400 AZ3Teleskop Omegon 80/400 AZ3
Kód zboží: 33134
Teleskop je kompaktní, cestovní, lehký kometárního dalekohled. Můžete pozorovat po setmění tak vesmírnou oblohu jako zase přes den přírodu.
Cena s DPH5840 Kč
Cena bez DPH4826 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Tento dalekohled je kompaktní cestovní a kometárního dalekohled . Když se podíváte na oblohu, můžete žasnout nad astronomickou výstavou . Tento teleskop je optimálním společníkem pro pozorování nebeského divadla . Tento dalekohled je tak lehký, a tak kompaktní, že ho můžete jednoduše zvednout a odnést mimo. Poskytuje také velmi široké zorné pole s jeho 80mm otvorem a 400 mm ohniskovou vzdáleností . Pomalé - pohyby na AZ - 3 držáku vám umožní snadno automaticky najít a pozorovat komety .
Ať už jde o astronomické nebo pozemní pozorování - tento teleskop vám umožní dělat obojí . Tento typ dalekohledu se stal známým jako " bohaté pole " dalekohled nebo " hledač komet " . Zorné pole je velmi velké . Hledači komet ocení dalekohled s krátkou ohniskovou vzdáleností . Skvělý pro " vesmírné procházky " - samozřejmě také poskytuje nádherný výhled na slavnou Galaxie v Andromedě a mnoho otevřených hvězdokup . Pokud jste pozorovatelem přírody, pak můžete také použít tento dalekohled pro pozorování jelenů v blízkosti okraje lesa , pozorování strmých útesů s kamzíky v horách, nebo vzdálenou loď na jezeře . A když se setmí , pak se můžete ponořit znovu do vesmíru .
Azimutální montáž s pomalou kontrolou pohybu na dvou osách vám umožní sledovat jakýkoliv objekt , ať už na noční obloze , nebo na zemi . Objekt naleznete v zorném poli, a pak použijte pomalé ovládání sledování pohybu objektu v požadovaném směru. Takže montáž AZ 3 vám umožní snadno sledovat objekty - dokonce i při vysokých zvětšeních . To znamená, že máte možnost užít si sledování více, protože sledování je zcela intuitivní .
Velká centrální šroub umožňuje rozhodnout, zda si přejete sledovat horizontální (např. při pozemním pozorování ) , nebo sledovat vertikálně , směrem nahoru na oblohu . To vám umožní dosáhnout jakékoliv místo , které chcete sledovat . Montáží můžete pohybovat v libovolném směru , pokud potřebujete všestranné zobrazení . AZ - 3 držák je plně otočný o 360 ° .
 

Technické parametry :

Průměr objektivu ( mm ) : 80
Ohnisková vzdálenost ( mm ) : 400
Maximální užitečné zvětšení : 160
Připojení na okulár : 1,25 "
Typ výroby: AZ - 3
Montáž : azimutální
Materiál: hliník
Dodávané příslušenství: 1.25 '' okuláry , Super 20 mm , Super 10mm, Hledáček LED - Finder ,
Oblast použití :
Měsíc a planety : ano
Příroda pozorování : ano
Slunce: nedoporučuje ( pouze s vhodným slunečním filtrem )
Začátečníci: ano
Záruka : 24 měsíců
 
 
Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
  Filtr je příslušenstvím pro teleskopy značky Sky-Watcher. Pro teleskopy jiných výrobců nemusí vždy přesně pasovat.
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž AZ
48 hodín
šošovkové (refraktory)
70-90mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.