PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop SkyWatcher Horizont 70/500 AZ3

Teleskop Sky-Watcher Horizont 70 / 500 AZ3Teleskop Sky-Watcher Horizont 70 / 500 AZ3
Kód zboží: SWR705az3
VynikajícíTeleskop pro začátečníky s průměrem objektivu 70mm, ohnisko 500mm, rozsah zvětšení 12-120x, hledáček StarPointer, pro denní i astro pozorování
Cena s DPH3874 Kč
Cena bez DPH3202 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Středa 24.07
Preloader

Teleskop Sky-Watcher série HORIZONT 70mm model je ideální volbou pro každého, kdo hledá středně velké, levné, ale opticky kvalitní dalekohledy pro denní a astronomické použití.

Optika poskytuje překvapivě dobré snímky. Když byl testován na dalekohled při pohledu na Jupiter, byly viditelné dva hlavní pásy a menší detaily. 70/500 obsahuje velmi malé množství barevné chyby i přes f / 7 Ohniskový poměr. Maximální zvětšení je 120x.
Krátká trubice a robustní AZ3 připojení je ideální kombinací pro vizuální pozorování, takže umožňuje pohodlné pozorování v celém rozsahu zvětšení (12-120x). Ideální jak pro astronomická pozorování tak pro denní pozorování.


Názor experta

vhodný především pro děti a začátečníky - umožní sledovat pozorování jasných objektů bez přílišných detailů (planety, Měsíc a některé dvojhvězdy)

Klady
  • jednoduchý pro používání
  • možnost pozorovat pozemní objekty
Zápory
  • nevhodný pro deep-sky objekty

Technické parametry:

Průměr objektivu
: 70 mm
Ohnisková vzdálenost : 500 mm
Světlost : f / 7,1
Rozsah zvětšení : 12-120x
Montáž : AZ3
Hledáček : StarPointer / Red dot
Okuláry : 10mm (50x) a 25mm (20x)
Stativ : hliníkový
Hmotnost : 8kg
Záruka : 24 měsíců

Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž AZ
48 hodín
šošovkové (refraktory)
do 70mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.