PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Meade Infinity 70/600 AZ

Kód zboží: 71670
Teleskop Meade Infinity 70/600 AZ je čočkový teleskop. Průměr objektivu (apertura) je 70 mm. Ohnisková vzdálenost je 600 mm. Tento teleskop je kvalitním refraktorem pro začátečníky, určený k pozorování Měsíce a dalších objektů sluneční soustavy.
Cena s DPH2890 Kč
Cena bez DPH2388 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Úterý 3.03
Preloader

Teleskop Meade Infinity 70/600 AZ je čočkový teleskop. Průměr objektivu (apertura) je 70 mm. Ohnisková vzdálenost je 600 mm. Tento teleskop je kvalitním refraktorem pro začátečníky, určený k pozorování Měsíce a dalších objektů sluneční soustavy. Jeho 70mm čočky objektivu vytvářejí jasný a ostrý obraz. Tento model vám umožní pozorovat polární ledovou čepici a moře na Marsu během opozice, fáze Venuše, prstence Saturnu a mnoho dalších nebeských objektů. Teleskop je také vhodný pro pozemské pozorování.

Sada obsahuje dva okuláry - okulár s dlouhou ohniskovou vzdáleností umožňuje pokrýt velkou plochu, zatímco okulár s krátkou ohniskovou vzdáleností je určen pro pozorování při vysokých zvětšeních. Model je vybaven hledáčkem s červeným bodem. Balíček obsahuje také DVD se softwarem Planetarium. Teleskop je nainstalován na alt-zaměřovacím držáku. Tyto držáky jsou snadno použitelné a jsou optimální pro vizuální pozorování. Software Autostar Suite Astronomer Edition vám pomůže naučit se znát noční oblohu. Zobrazuje více než 10 000 nebeských objektů včetně planet, hvězd, galaxií a mlhovin. Můžete si vytisknout hvězdné mapy a dokonce naplánovat pozorování. Pracuje na libovolném počítači se systémem Windows.

Základní charakteristiky: Teleskop je dodáván se vším potřebným pro první pozorování divů noční oblohy. 70mm (2,8 ") refrakční teleskop poskytuje jasný obraz, který je ideální pro pozorování jako pozemských, tak nebeských objektů. Obsahuje alt-zaměřovacíh držák s páčkou pro ovládání pomalého pohybu pro pozorování nebeských objektů při pohybu po noční obloze. Dodávaný s 2 okuláry pro pozorování široké škály objektů (Měsíc, planety nebo země) a 2x objektivem Barlow, který zdvojnásobuje zvětšení každého okuláru. Bonusové DVD Autostar Suite Astronomy planetárium s více než 10 000 nebeskými objekty (pouze pro PC s Windows). Obsahuje hledáček s červeným bodem, který vám pomůže najít objekty, které chcete pozorovat.
 
 
názor experta

 
klady
 
 
zápory

Technické parametry:

Optická konstrukce: refraktor
Optický systém: achromatický
Povrchová úprava optiky: plná antireflexní vrstva
Průměr objektivu (apertura), mm: 70
Ohnisková vzdálenost, mm: 700
Světelnost: f / 10
Mezní hvězdná velikost: 11,3
Okuláry: dva (2) okuláry MA (26mm a 9mm), 1,25
Barlowova čočka: 2x
Hledáček: s červenou tečkou
Okulárový výtah: 1,25 ° hřeben a Pastorková zaostřovací
Zásobník na příslušenství: ano
Řízení teleskopu: ruční
Montáž: azimutální
Ovládání jemného nastavení: vertikální
Další vlastnosti: diagonální hranol: 90 °, 1,25 "
Typ uživatele: začátečníci, děti
Pozorované objekty: pozemní objekty, planety
Hmotnost, kg: 3,38
Rozměry, mm: 980 x 980 x 1320

 

Teleskopy
šošovkové (refraktory)
70-90mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.