PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Meade Infinity 80/400 AZ

Kód zboží: 71671
Čočkový teleskop Meade Infinity 80/400 AZ je s průměrem objektivu (aperturou) 80 mm. Ohnisková vzdálenost teleskopu je 400 mm. Je to kompaktní teleskop s krátkým zaostřením pro pozorování objektů sluneční soustavy.
Cena s DPH5890 Kč
Cena bez DPH4868 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Čočkový teleskop Meade Infinity 80/400 AZ je s průměrem objektivu (aperturou) 80 mm. Ohnisková vzdálenost teleskopu je 400 mm. Je to kompaktní teleskop s krátkým zaostřením pro pozorování objektů sluneční soustavy. S jeho pomocí můžete pozorovat fáze Merkuru a Venuše, Cassiniovu mezeru, měsíce Saturnu, Velkou červenou skvrnu Jupiteru a mnoho dalších astronomických objektů. Teleskop můžete použít i pro pozemské pozorování. Vysoce kvalitní optické prvky poskytují velmi jasné, ostré a kontrastní zobrazení.

Tento model je dodáván s třemi okuláry. Začněte pozorování s dlouhou ohniskovou vzdáleností, protože má nejširší zorné pole. Chcete-li získat větší zvětšení, použijte okuláry s kratšími ohniskovými vzdálenostmi. Souprava navíc obsahuje objektiv Barlow. Hledáček s červeným bodem zajišťuje snadnou navigaci. Software Planetarium vám pomůže seznámit se s noční oblohou. Tubus je instalován na alt-zaměřovací držák, který se velmi snadno používá a pro začátečníky nepředstavuje žádné potíže. Ovládací prvky pro pomalý pohyb umožňují plynulý pohyb přístroje. Software Autostar Suite Astronomer Edition vám pomůže naučit se znát noční oblohu. Zobrazuje více než 10 000 nebeských objektů včetně planet, hvězd, galaxií a mlhovin. Můžete si vytisknout hvězdné mapy a dokonce naplánovat pozorování. Pracuje na libovolném počítači se systémem Windows.

názor experta

 
klady
 
 
 
zápory

 

Technické parametry:

Optická konstrukce: refraktor
Optický systém: achromatický
Povrchová úprava optiky: plná antireflexní vrstva
Průměr objektivu (apertura), mm: 80
Ohnisková vzdálenost, mm: 400
Světelnost: f / 5
Okuláry: 26 mm, 9 mm, 6,3 mm MA, 1,25 "Barlowova čočka: 2x
Hledáček: s červenou tečkou
Okulárový výtah: 1,25 ° hřeben a pastorkový zaostřovač
Zásobník na příslušenství: ano
Řízení teleskopu: ruční
Montáž: azimutální
Ovládání jemného nastavení: ve dvou osách
Další vlastnosti: diagonální hranol: 90 °, 1,25 "
Typ uživatele: začátečníci, děti
Pozorovaný objekt: pozemní objekty, planety
Hmotnost, kg: 4,90
Rozměry, mm: 870 x 870 x 1350

3-8 dni
Teleskopy
Montáž AZ
šošovkové (refraktory)
70-90mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.