PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Meade Infinity 90/600 AZ

Kód zboží: 71672
Teleskop Meade Infinity 90/600 AZ má průměr objektivu (aperturu) 90 mm. Ohnisková vzdálenost je 600 mm. Tento teleskop je skvělý model pro první představení noční oblohy. Jeho kvalitní optika vytváří jasný a ostrý obraz.
Cena s DPH6190 Kč
Cena bez DPH5116 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Teleskop Meade Infinity 90/600 AZ má průměr objektivu (aperturu) 90 mm. Ohnisková vzdálenost je 600 mm. Tento teleskop je skvělý model pro první představení noční oblohy. Jeho kvalitní optika vytváří jasný a ostrý obraz. Čočky 90mm objektivu umožňují pozorovat měsíční krátery s velikostí až 5 km, fázi Merkuru a Venuše, měsíce Saturnu, Velkou červenou skvrnu Jupiteru, velké množství hvězdokup a galaxií a dalších objektů sluneční soustavy a hlubokého vesmíru.

Souprava obsahuje vše potřebné pro první astronomická pozorování. Tři okuláry a objektiv Barlow umožňují získat široký rozsah zvětšení. Hledáček s červeným bodem zajišťuje jednoduché a rychlé zaměření na požadované nebeské objekty. Přiložený software Planetarium (na DVD) umožňuje snadnou orientaci na noční obloze. Tubus je instalován na alt-zaměřovací držák. Díky ovládacím prvkům pro pomalý pohyb se tubus pohybuje velmi hladce, bez škubání. Použití držáku je velmi jednoduché, což je skvělé pro začínající uživatele. Spolehlivý ocelový stativ zajišťuje dobrou stabilitu přístroje. Software Autostar Suite Astronomer Edition vám pomůže naučit se znát noční oblohu. Zobrazuje více než 10 000 nebeských objektů včetně planet, hvězd, galaxií a mlhovin. Můžete si vytisknout hvězdné mapy a dokonce naplánovat pozorování. Pracuje na libovolném počítači se systémem Windows.

 
názor experta

 
klady
 
 
zápory

 

Technické parametry:

Optická konstrukce: refraktor
Optický systém: achromatický
Povrchová úprava optiky: plná antireflexní vrstva
Průměr objektivu (apertura), mm: 90
Ohnisková vzdálenost, mm: 600
Světelnost: f / 6,7
Okuláry: 1,25
Barlowova čočka: 2x
Hledáček: s červenou tečkou
Okulárový výtah: 1,25 ° hřeben a pastorkový zaostřovač
Zásobník na příslušenství: ano
Řízení teleskopu: ruční
Montáž: azimutální
Ovládání jemného nastavení: ve dvou osách
Další vlastnosti: diagonální hranol: 90 °, 1,25 "
Typ uživatele: začátečníci, děti
Pozorovaný objekt: pozemní objekty, planety
Hmotnost, kg: 5,34
Rozměry, mm: 870 x 870 x 1350

Teleskopy
šošovkové (refraktory)
90-113mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.