Termovizní předsádka Pulsar KRYPTON XG50

Termovize Pulsar KRYPTON XG50 využívá pro snímání obrazu mikrobolometr 640x480px / 12μm, který zajišťuje výjimečně ostrý a kontrastní obraz s vynikající citlivostí za všech podmínek. celý popis

Objednací číslo: 77375
Výrobce: Pulsar
Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Popis produktu

Termovizní předsádka Pulsar KRYPTON XG50 využívá pro snímání obrazu mikrobolometr 640x480px / 12μm, který zajišťuje výjimečně ostrý a kontrastní obraz s vynikající citlivostí za všech podmínek.

Výkonný objektiv v kombinaci s profesionálním teplotním senzorem s technologií 12 mikrometrů poskytují přístroji výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt s výškou 1,8 m je možné detekovat v úplné tmě na vzdálenost až 2300m.
Pomocí Wi-Fi je možné propojit termovizi Krypton se smartphonem nebo tabletem a v mobilní aplikaci Stream Vision sledovat obraz přímo na obrazovce telefonu, provádět stažení nahraných videí a fotek. Také oceníte zabudovaný videorekordér.
Vodotěsná ochrana IPX7 chrání přístroj před deštěm, sněhem, ale i prachem a zachovává provozuschopnost přístroje i po ponoření do vody do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.
Termovize Krypton obsahuje mrazuvzdorný AMOLED displej a napájení B-Pack dává jistotu bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot od -25 ° C ... + 50 ° С.

Krypton XG50 je vybaven monokulárem, který promění vaši předsádku v plnohodnotný pozorovací termovizní přístroj. Monokulár se bleskově nasazuje a uvolňuje z předsádky jednoduchým otočením v bajonetovém spoji. Navíc monokulár 5x30 je možné používat jako denní pozorovací dalekohled se zvětšením 5x.

 

 

Technické parametry

Způsob využití: Termovizní předsádky
Průměr objektivu: 50 mm
Úroveň ochrany: IPX7
Wi-Fi: Ano
Nahrávání videa: áno
Rozlišení: 1746x1000 px
Provozní doba: 8 hodín
Rozměry: 143 × 93 × 76mm
Hmotnost: 0.69 kg
Záruka: 24 mesiacov

Proč nakoupit optiku u nás

Přes 10 let zkušeností Rádi poradíme s výběrem.
Výměna zboží do 60 dnů Jednoduše, bez udání důvodu.
Záruční i pozáruční servis Nabízíme jen ověřené produkty.
Velké skladové zásoby Při objednání do 12 hod, zítra u Vás.
Vrácení zboží do 30 dnů Nevyhovuje? Nevadí, pošlete zpět.
Vlastní prodejna v Trenčíně Zboží můžete osobně vyzkoušet.
Čekejte prosím...
Uživatelský panel
Napiště nám zprávu