PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Výměna zboží

Výměna nebo vrácení zboží zakoupeného na www.idalekohledy.cz

Přišlo Vám domů zboží, které jste si objednali na idalekohledy.cz, ale nejste s ním spokojení? Ke všem objednávkám se snažíme přistupovat s maximální pečlivostí a zodpovědností a víme, jak nepříjemné je, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Naším cílem je mít zákazníky, kteří budou spokojeni s námi, i se zakoupeným zbožím, protože pouze v tom případě se k nám vrátí.

Všichni zákazníci, kteří u nás zakoupili zboží, jej mohou do 14 dnů od převzetí vrátit z důvodů popisovaných výše nebo bez udání důvodu, toto je zákonem stanovená lhůta. U nás můžete zboží vrátit do 30 dnů bez udání důvodu a my Vám vrátíme obratem peníze. Naším cílem je nabídnout Vám více času na odzkoušení a rozhodnutí.

Pokud se rozhodujete déle, zda si ponechat zakoupené zboží nebo ne, stále ho u nás můžete vyměnit do 60 dnů od nákupu za jiné zboží z naší nabídky.

Za jakých podmínek lze zboží vrátit / vyměnit?

 • Zboží nesmí být použito, nesmí být na něm známky používání
 • Zboží musí být kompletní včetně příslušenství a návodu
 • Zboží nesmí být žádným způsobem poškozeno, včetně originální krabice, či balení. Doporučujeme, abyste při rozbalování zboží nezničili originální obal, nebo sáčky.
 • Společně s vráceným zbožím je třeba poslat originální doklad o nákupu
 • Zboží nesmí být posláno na dobírku, taková zásilka nebude z naši strany přijata
 • Zásilku doporučujeme při posílání pojistit na částku odpovídající hodnotě zboží

Jak postupovat v případě vrácení / výměny?

 • Vyplňte prosím reklamační formulář, který je k dispozici ke stažení na této stránce. Stáhnete ho zcela běžným způsobem po kliknutí na tlačítko uložit, následně si zvolíte místo na disku, kde se má soubor uložit
 • Reklamační formulář následně otevřete, vytisknete a s perem vypíšete. Do popisu napište zda si přejete zboží vrátit nebo vyměnit za jiné zboží. Na závěr tento formulář podepište
 • Formulář vložte do zásilky, která bude obsahohat zboží, doklad o koupi (fakturu) a tento formulář. Zboží je třeba poslat kompletní, v originálním balení.

Dokument "Výměna zboží" stahujte ZDE

 

Následně nás kontaktujte a dohodneme se, kdy k Vám přijde kurýrní služba a ta si zásilku převezme.

 • Požadavek našich zákazníků na vrácení / výměnu zboží je vyřešen v nejrychlejším možném čase, nejpozději však do 10 pracovních dnů. V případě, že nové zboží není skladem, zákazníka informujeme telefonicky a domluvíme si s ním další postup.
 • Při vrácení zboží s požadavkem na vrácení kupní ceny zašleme při splnění všech uvedených podmínek kupní cenu na Váš bankovní účet, a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zásilky. Prodávající není povinen vrátit kupujícímu platbu před tím, než mu je doručeno zboží.

V případě jakýkoliv dotazů ohledně vrácení nebo výměny zboží, Nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.