PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk 850 B bino

Mikroskop Levenhuk 850 B binoMikroskop Levenhuk 850 B bino
Kód zboží: 24611
Biologický binokulární mikroskop je ideální ke všeobecnému klinickému výzkumu v laboratořích libovolné lékařské instituce.
Cena s DPH17180 Kč
Cena bez DPH14198 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Biologický binokulární mikroskop je ideální k biochemickému , patologicko - anatomickému , cytologickému , hematologickému , urologických , dermatologickému , biologickému a obecně klinickému výzkumu v laboratořích libovolné lékařské instituce. Umožňuje zkoumání pomocí metody jasného i temného pole. Je vybaven binokulární otočnou hlavicí . Revolvingový nosič umožňuje použití čtyř objektivů . Hlavice má sklon 30 stupňů a je otočná kolem své osy v rozsahu 360 stupňů . Mikroskop je vybaven klasickým Koehlerovo systémem osvětlení s nastavením clony zorného pole a apertury . Zaostřovací mechanismus je vybaven integrovanou makrošroub a mikrošróbom . Přesnost zaostření se dosahuje díky vertikálnímu pohybu pracovního stolku vůči pevnému objektivu pomocí zaostřovacích šroubů. Dvojsúradnicový pracovní stolek se pohybuje v horizontálním i vertikálním směru . Rozměry pracovního stolku jsou 140x155 mm . Posun zaostřovacího mechanismu a pracovního stolku je plynulý, nezasekává se a neklade odpor . Pohyb je v krocích po 25 mm pro hrubé ostření a 0,002 mm pro jemné ostření . Osvětlovací systém mikroskopu je vybaven halogenovou žárovkou 6V/20W s plynulou regulací jasu .
Mikroskop je vybaven zabudovaným kondenzorem pro pozorování v tmavém poli, který je v činnosti, pokud je Abbeův kondenzor vysunut do maximální výšky. Pokud ho chcete aktivovat , otáčejte kroužkem regulace osvětlení proti směru hodinových ručiček , dokud nedosáhnete požadovaného výsledku . Po otočení ve směru hodinových ručiček se vrátíte do režimu jasného pole. Metoda pozorování v temném poli v procházejícím světle se používá k získání obrazu transparentních objektů, které jsou při použití metody jasného pole neviditelné . Tato metoda se často využívá například při hemoskenovaní , unikátní metodě vyšetření krve.
O metodě pozorování v temném poli : Po opuštění kondenzoru nezmění hlavní část světelných paprsků při průchodu transparentním preparátem svůj směr , takže vytvářejí svazek ve tvaru dutého kužele a nedosáhnou objektivu, ( který se nachází uvnitř kužele ) .
Pozorovaný obraz se v mikroskopu vytváří pomocí pouze malé části paprsků, které dovnitř kužele rozptýlili mikročástečky preparátu a které následně prošly objektivem. V důsledku toho se na temném pozadí v zorném poli objeví jasný obraz těch prvků struktury preparátu, jejichž index lomu se liší od okolního prostředí . U velkých částic jsou viditelné jen světlejší hrany rozptylující světlo.

Technické parametry :

Zvětšení: 40 - 2000x
Materiál optiky : sklo
Hlavice : binokulární
Okuláry : párové , se širokým zorným polem PLAN WF 10x, PLAN WF 20x
Revolverový nosič : 4 objektivy
Objektivy: 4x, 10x , 40x , 100x PLAN
Rozměry stolku v mm : 140x155 , pohyblivý stolek
Kondenzor : Abbeův , 1,25 NA , špičková irisová clona a kondenzor pro pozorování v temném zorném poli
Zaostření: jemné - 0.002 mm , hrubé - 25 mm
Osvětlení: halogenová žárovka 20W ( 220/110V )
Napájení : AC 220V 50 Hz
Hmotnost : 6 kg
Rozměry balení (d x š x v): 26,0 x 41,0 x 32,0 cm
Záruka: 36 měsíců
Binokulární mikroskopy
3-8 dni
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.