Mikroskop Levenhuk D740 T digitální

Digitální mikroskop Levenhuk DT740T navržen na pozorování přes okulár i pro přenos dat na monitor počítače. Dodávaný s dig. fotoaparátem s rozlišením 5 Mpx, který se instaluje do tubusu okuláru a v reálném čase přenáší obraz na monitor. Trinokulární hlava, zvětšení 40 - 2000x. celý popis

Objednací číslo: 69658
Výrobce: Levenhuk
Doprava za 40 Kč
21 780 Kč
3-8 dní
PPL kurýrní přeprava: Za 3-8 dní u Vás
Garance vrácení do 30dnů Nelíbí se Vám zboží, které jste u nás zakoupili? Nevadí, u nás jej můžete do 30 dnů vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Výměna do 60 dnů U nás máte až 60 dní na vyzkoušení zboží. Nejsi s ním spokojeni? Vyměňte ho za jiný. Rádi Vám pomůžeme s výběrem
Odborné poradenství Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis produktu

Digitální mikroskop Levenhuk DT740T navržen na pozorování přes okulár i pro přenos dat na monitor počítače. Dodávaný s dig. fotoaparátem s rozlišením 5 Mpx, který se instaluje do tubusu okuláru a v reálném čase přenáší obraz na monitor. Trinokulární hlava, zvětšení 40 - 2000x. Souprava obsahuje čtyři achromatické objektivy (včetně imerzní čočky) a dvě soupravy okulárů.

Byl navržen na pozorování průhledných mikroskopických vzorků. Osvětlení se nachází pod pracovním stolkem a má jednoduchou regulaci jasu. Zdrojem světelného záření je 3W LED, které se napájí s klasické zásuvky. Světlo ze zdroje se nasměruje do Abbeovho kondenzoru vybaveného clonou. Nastavením otvoru apertury můžete precizně zaostřit světelný paprsek na požadovanou oblast. Pomocí regulátoru zaostřování lze hrubě a jemně nastavit ostrost.

Pracovní stolek mikroskopu je vybaven kovovými svorkami na bezpečné upevnění vzorku a dá se pohybovat v horizontálním a vertikálním směru. Tělo je vyrobeno z kovu.

Součástí je digitální fotoaparát, který při instalaci namísto okuláru zobrazí vše, co se děje pod čočkou objektivu, na vašem monitoru počítače. Tato funkce se dá použít na prezentace nebo k uložení výsledků vašich studií do fotografických formátů a formátů videa pro použití v budoucnosti. Software Levenhuk (který je součástí soupravy) umožňuje upravit získané snímky: můžete změnit jejich velikost, upravit jas a kontrast, oříznout je a podobně.

Balení obsahuje instalační CD se softwarem a ovladači pro digitální fotoaparát, kompatibilní s OS Windows, Linux a Max OS.

Technické parametry

Způsob využití: Digitální
Konstrukce: Trinokulární
Zvětšení: 13x a víc
Maximální zvětšení: 2000 x
Zvětšení objektivů: achromatické: 4x, 10x, 40xs, 100xs (olejové ponorenie)
Zvětšení okulárů: WF10x/18 mm, WFH20x
Snímač obrazu: 1/2,5'' CMOS
Napájení: 230 V/50 Hz
Osvětlení: 3W LED
Kondenzátor: Abbe, 1,25 N.A.
Záruka: 24 měsíců

Proč nakoupit optiku u nás

Přes 10 let zkušeností Rádi poradíme s výběrem.
Výměna zboží do 60 dnů Jednoduše, bez udání důvodu.
Záruční i pozáruční servis Nabízíme jen ověřené produkty.
Velké skladové zásoby Při objednání do 12 hod, zítra u Vás.
Vrácení zboží do 30 dnů Nevyhovuje? Nevadí, pošlete zpět.
Vlastní prodejna v Trenčíně Zboží můžete osobně vyzkoušet.
Čekejte prosím...
Uživatelský panel
Napiště nám zprávu