O nás

První produkt jsme prodali počátkem roku 2011, byl to velký astronomický dalekohled

  • Jsme tu pro Vás od roku 2010. První produkt jsme prodali počátkem roku 2011, byl to velký astronomický dalekohled. K objednávce jsme přišli úplnou náhodou, jak se to už v začátcích stává :-)
  • Naši prodejnu a sklad najdete v Trenčíně, kontaktní poštovní adresu najdete na Praze 9.
  • O Vaší spokojenost se stará přibližně 10 spolupracovníků
  • Jsme certikovaný obchod SAEC, máme také certifikát Ověřeno zákazníky od Heureky

Více než 10 leté
zkušenosti s optikou

První dalekohledy jsme prodali počátkem roku 2011, avšak první zkušenosti s pozorováním jsme nabyli ještě během studentských dob na střední a vysoké škole. Už na vysoké škole jsem si uvědomil, že u nás chybí dobrý obchod, kde si může aktivní turista, myslivec nebo astronom koupit dalekohled. Tímto "šíleným" rozhodnutím jsme vytvořili jeden z prvních specializovaných obchodů na trhu s optikou.

Osobní přístup ke každému zákazníkovi

Spolupráce se zákazníkem založená na přátelském ale zároveň profesionálním vztahu, spokojenost zákazníka s nakoupeným zbožím a péče o zákazníka před, během a po nákupu je základním pilířem naší práce. Naši práci a služby se snažíme neustále zlepšovat, tak aby náš zákazník byl opravdu spokojen. Víme, že k naplnění tohoto cíle vědí pouze poctivá a zodpovědná práce. Toto nejsou pro nás pouze prázdné slova, ale základní morální kodex naší práce.

Rady od zkušených profesionálů z oboru

U nás neprodáváme zboží podle pěkných frází z katalogů. V nabídce najdete zboží, kteří máme z velké části osobně vyzkoušení, my prodáme na základě zkušeností. Produkty sami testujeme v praxi, některé produkty pro nás testují naši známý, nebo naši zákazníci. Pokud se chcete přidat k ním, neváhejte nás kontaktovat. Můžeme se dohodnout na případné spolupráci.

Vlastní popisky, obrázky a hodnocení produktů

Jednou z oblastí, v níž se odlišujeme od naší konkurence jsou naše vlastní popisky. Snažíme se je psát tak, aby jim rozuměla i babička, která chce udělat radost svému vnukovi nový dalekohledem

Pouze ověřené produkty a značky

V naší nabídce najdete pouze ověřené značky, se kterými máme osobní zkušenosti a můžeme Vám říci jejich výhody a popsat jejich slabé stránky.

Nákupem to u nás nekončí...

Naším cílem je mít spokojené zákazníky, který k nám přijdou nakoupit znovu. Jediná cesta, jak toto dosáhnout je nabídnout zákazníkům kvalitní a plnohodnotný servis.

Kde nás najdete?

Naši prodejnu najdete v Trenčíně na ulici Komenského 5 (Sihot 1)

Proč nakoupit optiku u nás

Přes 10 let zkušeností Rádi poradíme s výběrem.
Výměna zboží do 60 dnů Jednoduše, bez udání důvodu.
Záruční i pozáruční servis Nabízíme jen ověřené produkty.
Velké skladové zásoby Při objednání do 12 hod, zítra u Vás.
Vrácení zboží do 30 dnů Nevyhovuje? Nevadí, pošlete zpět.
Vlastní prodejna v Trenčíně Zboží můžete osobně vyzkoušet.
Čekejte prosím...
Uživatelský panel
Napiště nám zprávu