PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Reklamace zboží

Reklamace zboží zakoupeného na www.idalekohledy.cz

Nejde Vám zaostřit dalekohled, nedrží Vám kříž při nastřelování puškohledu, nebo máte jiný technický problém s mikroskopem, teleskopem nebo nočním viděním, které jste zakoupili u nás. Ano i to se může stát a Vy v tomto případě máte nárok na reklamaci Vašeho zboží. Abychom Vám celý tento proces usnadnili, připravili jsme pro Vás reklamační formulář. Tento si v případě potřeby uložte do počítače, vyplňte a spolu s reklamovaným zbožím zašlete na naši adresu. O výsledku reklamace Vás budeme informovat nejpozději do 30 dnů.

Pokud jste se rozhodli pouze zboží vrátit nebo vyměnit za jiné zboží, všechny informace najdete na stránce Výměna zboží.

Jak postupovat v případě reklamace?

  • Vyplňte prosím reklamační formulář, který je dispozici ke stažení na této stránce. Stáhnete ho zcela běžným způsobem po kliknutí na tlačítko uložit, následně si zvolíte místo na disku, kde se má soubor uložit.
  • Reklamační formulář následně otevřete, vytisknete a s perem vypíšete. Doporučujeme závadu popsat co nejpodrobněji, v případě potřeby můžete přiložit i nákres. Na závěr tento formulář podepište
  • Formulář vložte do zásilky, která bude obsahovat reklamované zboží, doklad o koupi (fakturu), který slouží zároveň jako záruční list a tento formulář. Zboží je třeba poslat kompletní, podle možnosti v originálním balení.

Dokument "Reklamační list" ke stažení ZDE

 

Celou zásilku nám zašlete na adresu

JURYKO, s.r.o.
Komenského 5
911 01 Trenčín

V případě jakýkoliv dotazů a nejasností nás neváhejte kontaktovat na 226 258 207, nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jsme tu pro Vás.