PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk trinokulární MED 1000 T

MLMED1000T2
MLMED1000T3
MLMED1000T4
Kód zboží: 72784
Trinokulární mikroskop Levenhuk MED 1000T disponuje zvětšením 40-1000x. Mikroskop má trinokulární hlavici, planární objektivy, Köhlerové osvětlení, Abbeův kondenzor s clonou a filtrem.
Cena s DPH22790 Kč
Cena bez DPH18835 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Mikroskop Levenhuk MED 1000T je trinokulární optický mikroskop s planárními objektivy. K dispozici je také nastavení Köhlerové osvětlení. Tento optický přístroj se stane skutečným pokladem pro všechny, kteří ho používají ve své profesionální oblasti, specialistů v lékařských a mikrobiologických laboratořích, výukových a rekreačních institutech a na výzkumných univerzitách. Pomáhá studentům na středních školách a univerzitách provádět podrobné studie biologie v domácím prostředí.

Hlavní vlastností tohoto mikroskopu je jeho optika. Revolverový nosič má čtyři planární objektivy, které vylepšují vykreslování barev, snižují sférické vady čoček, napravují zakřivení pole (celková plocha plochého zorného pole je až 95% průměru pozorovaného obrázku). Objektiv 100x umožňuje pozorování s ponořením do oleje. Dodané okuláry s širokým zorným polem zajišťují dobrou viditelnost. Rozsah zvětšení mikroskopu se pohybuje od 40x do 1000x.

Trinokulární hlavice se dodává se samostatným optickým tubusem pro instalaci digitálního fotoaparátu (prodává se samostatně). Fotoaparát je třeba ke zhotovování fotografií vzorků, vytváření videoarchív z pozorování a přenos obrázků na externí obrazovku k demonstrování výzkumu široké audienci posluchačů. Hlavici lze otáčet o 360 ° a její vizuální část je nakloněna pod úhlem 30 ° pro dosažení komfortu při dlouhých pozorováních.

Za zmínku rozhodně stojí i systém osvětlení mikroskopu. Všechny pozorování se provádějí v procházejícím světle (LED žárovka se nachází ve spodní části mikroskopu). K úpravě Köhlerové osvětlení se používá Abbeův kondenzor s clonou a světelným filtrem. Je napájeno střídavým napětím.

Mechanický stolek je pohyblivý. Jeho povrch je chráněn grafitovým povlakem. K úpravě zaostření se používá mechanismus makrošroubu a mikrošroubu, které se nacházejí na tělese mikroskopu.

Sada obsahuje protiprachový kryt na praktické uložení. Volitelné příslušenství v řadě Levenhuk MED (prodává se samostatně) umožňuje mikroskop okamžitě vylepšovat.


Vlastnosti:

Profesionální optický mikroskop na pozorování v procházejícím světle
Trinokulární otočná hlavice
Planární objektivy s upraveným vykreslováním barvy a sníženými sférickými chybami čočky
Zvětšení: 40-1000x, ponoření do oleje
Osvícení LED s nastavením jasu napájené střídavým napětím
K dispozici Köhlerové osvětlení
Koaxiální mechanismus hrubého a jemného nastavení


Souprava obsahuje: základnu mikroskopu se stojanem, trinokulární hlavici, planární čočky zaostřené do nekonečna: 4x; 10x; 40xs; 100xs (pro ponoření do oleje), okuláry: WF10x / 22 mm (2 ks), modrý filtr, nádobku s imerzním olejem, držák C pro fotoaparát, protiprachový kryt, napájecí kabel, LED žárovku, uživatelskou příručku a doživotní záruku.

Technické parametry:

Typ: biologický
Hlavice: trinokulární, otáčecí v rozsahu 360 °, s náklonem 30 °
Materiál optiky: optické sklo
Zvětšení, x: 40-1000
Průměr tubusu okuláru, mm: 30 mm (binokulární hlavice), 23,2 (třetí svislý tubus)
Okuláry: WF10x / 22 mm (2 ks)
Objektivy: planární, zaostřený do nekonečna 4x, 10x, 40xs, 100xs (ponoření do oleje)
Revolverový nosič: 4 objektivy
Mezipupilární vzdálenost, mm: 48-75
Pracovní stolek, mm: mechanický dvouosí, 216x150 mm, se svorkami, grafitový povlak
Zdvih stolku pomocí zaostřovacího mechanismu, mm: 75/55
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 5
Kondenzor: Abbeův neuv 1,25, irisová clona a filtr
Clona: irisová
Zaostření: koaxiální, hrubé: 37,7 mm; jemné: 0,001 mm
Materiál těla: hliník
Osvětlení: LED
Regulace jasu: ano
Napájení: adaptér 220 V, 50/60 Hz AC
Typ světelného zdroje: 3W, spodní podsvícení
Filtry: modré
Další vlastnosti: Köhlerové osvětlení
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Možnosti použití: školní bádání, laboratorní výzkum
Kryt / kufřík / taška v sadě: ano
Hmotnost: 9,18 kg.
Rozměry balení (d x š x v): 52 × 39 × 32 cm
Záruka: doživotní
 
 
l
 

 

3-8 dni
Mikroskopy
Laboratórní mikroskopy
Mikroskopy
Trinokulární mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.