Mikroskop Levenhuk binokulární 720B

Zvětšení: 40 - 2000x. Je vybaven achromatické objektivy vysoké kvality a Abbeovým kondenzorem s clonou. celý popis

Objednací číslo: 69656
Výrobce: Levenhuk
Doprava za 40 Kč
11 585 Kč
3-8 dní
PPL kurýrní přeprava: Za 3-8 dní u Vás
Garance vrácení do 30dnů Nelíbí se Vám zboží, které jste u nás zakoupili? Nevadí, u nás jej můžete do 30 dnů vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Výměna do 60 dnů U nás máte až 60 dní na vyzkoušení zboží. Nejsi s ním spokojeni? Vyměňte ho za jiný. Rádi Vám pomůžeme s výběrem
Odborné poradenství Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis produktu

Mikroskop Levenhuk 720B - binokulární mikroskop ideální pro laboratorní, klinický a lékařský výzkum. Tento přístroj ocení ti, kteří vykonávají seriózní vědecký výzkum a pracují s transparentními mikroskopickými preparáty. Mikroskop Levenhuk 720B se doporučuje i k domácímu výzkumu. Jeho možnosti jsou vhodné pro školu i zájmovou činnost.

Mikroskop je vybaven praktickou binokulární hlavou. Pozorování oběma očima je daleko lepší pro váš zrak. Dlouhé pozorování nebude více způsobovat nepohodlí a únavu. Hlava mikroskopu má sklon 45 stupňů a lze ji otáčet kolem vlastní osy. Otočný mechanizmus vás zbaví nutnosti pohybovat celým přístrojem, když se budete chtít o výsledky výzkumu podělit s kolegou.

Mikroskop Levenhuk 720B je určen k pozorování průhledných mikroskopických preparátů. Používané výzkumné metody: metoda světlého pole a imerzní metoda. Sada obsahuje vysoce kvalitní achromatické objektivy a lahvičku s imerzním olejem. Mikroskop se navíc dodává se dvěma páry výměnných okulárů: 20x Huygensova a 10x okulárem. Široká sada příslušenství vám umožní vybrat si optimální úroveň zvětšení a zorné pole k pozorování konkrétních mikroskopických preparátů. Rozsah zvětšení mikroskopu se pohybuje od 40x do 2000x.

LED osvětlení se nachází pod stolkem a disponuje regulací jasu. Mikroskop je dále vybaven Abbeovým kondenzorem s irisovou clonou, která snižuje světelné ztráty a umožňuje přesně zaostřit světelný paprsek na pozorovaný preparát. Je vybaven speciálními strediacimi šrouby. Zaostření lze upravit pomocí jediné šrouby - zaostřovací mechanismus umožňuje hrubé a jemné nastavení ostrosti.

Pracovní stolek umožňuje pozorovat libovolné preparáty včetně rozměrných. Při detailním zkoumání můžete stolek posouvat podél horizontální a vertikální osy, a tím přesně vymezit oblast výzkumu. Budete tak schopni sledovat každý detail, který vás zajímá, při maximálním zvětšení. Stolek je zároveň vybaven speciálními svorkami na uchycení preparátů.

Mikroskop Levenhuk 720B má kovové tělo, které zvyšuje jeho spolehlivost a provozní životnost. Sada obsahuje speciální obal k ochraně proti prachu, který lze použít pro dlouhodobé skladování přístroje.

V balení se nachází: stojan mikroskopu se stativem, binokulární hlava, achromatické objektivy 4x, 10x, 40xs, 100xs (pro pozorování s olejovou imerzí), okuláry: WF10x a WFH20x, filtry (modrý, žlutý, zelený), nádobka s imerzním olejem , prachový kryt, síťový adaptér, imbusový klíč, náhradní pojistka, návod k použití

 

Technické parametry

Způsob využití: Pro studenty | Laboratoř | Biologické
Konstrukce: Binokulární | Biologické
Maximální zvětšení: 40-2000 x
Zvětšení objektivů: 4x, 10x, 40xs, 100x s imerzným olejom
Zvětšení okulárů: WF10x, WF Huygensovým20x
Napájení: 220V / 50 Hz
Osvětlení: LED (spodní)
Kondenzátor: Abbe kondenzátor s irisovou clonou
Hmotnost: 5.62 kg
Záruka: 24 měsíců

Hodnocení

  • celokovové tělo
  • posuvný pracovní stolek se svorkami

  • Abbe kondenzor s irisovou clonou
  • široká sada příslušenství

  • pozorování jen průhledných preparátů

Názor odborníka

Veronika Šedová

Zkušený prodejce optiky, zaměření na mikroskopy

Biologický binokulární mikroskop s bohatým příslušenstvím je ideální pro laboratorní, lékařský výzkum, ale je vodní i pro školy.

Proč nakoupit optiku u nás

Přes 10 let zkušeností Rádi poradíme s výběrem.
Výměna zboží do 60 dnů Jednoduše, bez udání důvodu.
Záruční i pozáruční servis Nabízíme jen ověřené produkty.
Velké skladové zásoby Při objednání do 12 hod, zítra u Vás.
Vrácení zboží do 30 dnů Nevyhovuje? Nevadí, pošlete zpět.
Vlastní prodejna v Trenčíně Zboží můžete osobně vyzkoušet.
Čekejte prosím...
Uživatelský panel
Napiště nám zprávu